Yüzme / Sonuçlar

Başlık Tarih Format Dil  
TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 5. - 7.1.2024
09 Ocak 2024
Dosya No: 5146

585.00 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR YILDIZ, GENÇ VE AÇIK YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 24.12.2023
25 Aralık 2023
Dosya No: 5091

4,996.53 KB
TYF 12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ FİNAL MÜSABAKASI DENİZLİ, 1. - 3.12.2023
04 Aralık 2023
Dosya No: 5058

843.36 KB
TYF 11 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ FİNAL MÜSABAKASI SAMSUN, 24. - 26.11.2023
04 Aralık 2023
Dosya No: 5047

910.98 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI KAYSERİ, 4. - 5.11.2023
07 Kasım 2023
Dosya No: 4946

362.24 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI-İSTANBUL ANADOLU İSTANBUL, 3. - 5.11.2023
07 Kasım 2023
Dosya No: 4945

646.32 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI GİRESUN, 4. - 5.11.2023
07 Kasım 2023
Dosya No: 4944

207.86 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI-İSTANBUL AVRUPA İSTANBUL, 3. - 5.11.2023
07 Kasım 2023
Dosya No: 4943

340.55 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI AFYON, 4. - 5.11.2023
07 Kasım 2023
Dosya No: 4941

611.41 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKASI İSTANBUL, 4. - 8.8.2023
16 Ağustos 2023
Dosya No: 4705

1,778.71 KB
TÜRKİYE AÇIK YAŞ KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 1. - 2.8.2023
02 Ağustos 2023
Dosya No: 4691

235.17 KB
TÜRKİYE ARENA UZUN KULVAR KÜÇÜKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI GİRESUN, 20. - 22.7.2023
27 Temmuz 2023
Dosya No: 4686

1,053.38 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI BALIKESİR, 3. - 4.6.2023
05 Haziran 2023
Dosya No: 4591

173.17 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI İSTANBUL, 3. - 4.6.2023
05 Haziran 2023
Dosya No: 4590

225.58 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI KOCAELİ, 3. - 4.6.2023
05 Haziran 2023
Dosya No: 4589

175.25 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI KIRIKKALE, 3. - 4.6.2023
05 Haziran 2023
Dosya No: 4588

146.22 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI ORDU, 3. - 4.6.2023
05 Haziran 2023
Dosya No: 4587

92.98 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI SİVAS, 3. - 4.6.2023
05 Haziran 2023
Dosya No: 4586

99.41 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELISIM PROJESI GRUP MÜSABAKASI AKSARAY, 6. - 7.5.2023
09 May 2023
Dosya No: 4493

268.99 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELISIM PROJESI GRUP MÜSABAKASI İSTANBUL ANADOLU, 6. - 7.5.2023
08 May 2023
Dosya No: 4489

229.14 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELISIM PROJESI GRUP MÜSABAKASI BALIKESİR, 6. - 7.5.2023
08 May 2023
Dosya No: 4485

338.64 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELISIM PROJESI GRUP MÜSABAKASI İSTANBUL AVRUPA, 6. - 7.5.2023
08 May 2023
Dosya No: 4484

335.97 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELISIM PROJESI GRUP MÜSABAKASI ANKARA, 6. - 7.5.2023
08 May 2023
Dosya No: 4483

432.71 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELISIM PROJESI GRUP MÜSABAKASI BURSA, 6. - 7.5.2023
08 May 2023
Dosya No: 4482

401.55 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELISIM PROJESI GRUP MÜSABAKASI RİZE, 6. - 7.5.2023
09 May 2023
Dosya No: 4481

210.47 KB
STEFANO NURRA ANISINA TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 27. - 30.4.2023
01 May 2023
Dosya No: 4457

1,471.62 KB
BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 1. - 2.4.2023
04 Nisan 2023
Dosya No: 4333

252.41 KB
BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 1. - 2.4.2023
04 Nisan 2023
Dosya No: 4332

267.00 KB
ULUSLARARASI 4.EDİRNE KUPASI VE TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 17. - 19.3.2023
21 Mart 2023
Dosya No: 4298

953.58 KB
AHMET BOZDOĞAN ANISINA TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI İSTANBUL, 25. - 29.12.2022
30 Aralık 2022
Dosya No: 4138

2,183.97 KB
TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 22. - 23.12.2022
24 Aralık 2022
Dosya No: 4122

1,403.72 KB
TYF 12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ FİNAL MÜSABAKASI MERSİN, 16. - 18.12.2022
21 Aralık 2022
Dosya No: 4109

990.05 KB
TYF 11 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ FİNAL MÜSABAKASI SAMSUN, 9. - 11.12.2022
12 Aralık 2022
Dosya No: 4084

797.56 KB
TÜRKİYE ARENA KISA KULVAR KÜÇÜKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 2. - 4.12.2022
05 Aralık 2022
Dosya No: 4052

907.91 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI KAYSERİ, 5. - 6.11.2022
07 Kasım 2022
Dosya No: 3898

582.55 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI İSTANBUL, 5. - 6.11.2022
07 Kasım 2022
Dosya No: 3897

1,297.13 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI TRABZON, 5. - 6.11.2022
07 Kasım 2022
Dosya No: 3896

504.58 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI BOLU, 5. - 6.11.2022
07 Kasım 2022
Dosya No: 3895

1,178.66 KB
TÜRKİYE ARENA UZUN KULVAR KÜÇÜKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI SİVAS, 22. - 24.7.2022
09 Ağustos 2022
Dosya No: 3686

696.04 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 14. - 17.7.2022
09 Ağustos 2022
Dosya No: 3685

535.62 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 14. - 17.7.2022
09 Ağustos 2022
Dosya No: 3684

1,768.11 KB
BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 19.6.2022
26 Haziran 2022
Dosya No: 3648

1,076.63 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ YÜZME GRUP MÜSABAKASI ÇANAKKALE, 28. - 29.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3588

125.17 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ YÜZME GRUP MÜSABAKASI GEBZE, 28. - 29.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3587

113.55 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ YÜZME GRUP MÜSABAKASI GAZİANTEP, 28. - 29.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3585

103.51 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ YÜZME GRUP MÜSABAKASI ANKARA, 28. - 29.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3584

115.57 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ YÜZME GRUP MÜSABAKASI İSTANBUL, 28. - 29.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3582

182.14 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ YÜZME GRUP MÜSABAKASI ORDU, 28. - 29.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3581

83.24 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKASI SAMSUN, 7. - 8.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3580

159.43 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKASI KAYSERİ, 7. - 8.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3579

210.36 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKASI BURSA, 7. - 8.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3578

377.64 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKASI ISTANBUL, 7. - 8.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3577

509.22 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKASI ANKARA, 7. - 8.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3576

206.55 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKASI ISPARTA, 7. - 8.5.2022
31 May 2022
Dosya No: 3575

370.18 KB
TÜRKİYE ARENA YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 13. - 17.4.2022
17 Nisan 2022
Dosya No: 3453

1,225.65 KB
TÜRKİYE ARENA UZUN KULVAR KÜÇÜKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI TRABZON, 1. - 3.4.2022
06 Nisan 2022
Dosya No: 3427

1,254.29 KB
BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKALARI İSTANBUL, 19. - 20.3.2022
21 Mart 2022
Dosya No: 3381

600.10 KB
BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKALARI ANKARA, 19. - 20.3.2022
21 Mart 2022
Dosya No: 3380

289.07 KB
ULUSLARARASI 3. EDİRNE KUPASI VE TÜRKİYE TURKCELL GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇME EDİRNE, 3. - 6.3.2022
07 Mart 2022
Dosya No: 3341

698.87 KB
TÜRKİYE ŞEHİTKAMİL TURKCELL YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ GAZİANTEP, 29. - 30.12.2021
31 Aralık 2021
Dosya No: 3143

775.65 KB
GAZİANTEP, 24. - 28.12.2021
31 Aralık 2021
Dosya No: 3142

855.88 KB
TYF 12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ FİNAL MÜSABAKASI EDİRNE, 17. - 19.12.2021
03 Ocak 2022
Dosya No: 3141

864.29 KB
TYF 11 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ FİNAL MÜSABAKASI TRABZON, 10. - 12.12.2021
14 Ocak 2022
Dosya No: 3105

911.68 KB
TÜRKİYE TURKCELL KISA KULVAR KÜÇÜKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 3. - 5.12.2021
14 Aralık 2021
Dosya No: 3104

1,421.38 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKALARI ANKARA, 20. - 21.11.2021
22 Kasım 2021
Dosya No: 3025

436.43 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKALARI ISPARTA, 20. - 21.11.2021
22 Kasım 2021
Dosya No: 3024

467.55 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKALARI İSTANBUL Anadolu YAKASI, 20. - 21.11.2021
22 Kasım 2021
Dosya No: 3023

834.77 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKALARI İSTANBUL AVRUPA YAKASI, 20. - 21.11.2021
22 Kasım 2021
Dosya No: 3022

358.87 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKALARI MERSİN, 20. - 21.11.2021
22 Kasım 2021
Dosya No: 3021

241.95 KB
TYF 11-12 YAS ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ GRUP MÜSABAKALARI GİRESUN, 20. - 21.11.2021
22 Kasım 2021
Dosya No: 3020

227.13 KB
TÜRKİYE TURKCELL AÇIK YAŞ KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 30. - 31.10.2021
11 Kasım 2021
Dosya No: 2963

647.36 KB
TÜRKİYE TURKCELL AÇIK YAŞ KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 29. - 31.7.2021
03 Ağustos 2021
Dosya No: 2787

888.71 KB
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR BİREYSEL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 26. - 28.7.2021
28 Temmuz 2021
Dosya No: 2781

1,855.83 KB
TÜRKİYE TURKCELL UZUN KULVAR KÜÇÜKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI GAZİANTEP, 9. - 11.7.2021
26 Temmuz 2021
Dosya No: 2780

805.69 KB
TÜRKİYE TURKCELL GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 22. - 26.6.2021
27 Haziran 2021
Dosya No: 2721

718.76 KB
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 27. - 30.5.2021
02 Haziran 2021
Dosya No: 2660

1,158.21 KB
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 22. - 25.4.2021
26 Nisan 2021
Dosya No: 2616

1,666.56 KB
TÜRKİYE TURKCELL AÇIK YAŞ KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ (25m) İSTANBUL, 23. - 24.3.2021
24 Mart 2021
Dosya No: 2545

765.26 KB
TÜRKİYE TURKCELL GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 19. - 21.3.2021
22 Mart 2021
Dosya No: 2527

1,418.15 KB
18-21 February 2021 - 2nd International Edirne Swimming Cup 2021 - Edirne (TUR) EDİRNE, 18. - 21.2.2021
23 Şubat 2021
Dosya No: 2447

641.60 KB
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZLAR UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 21. - 24.1.2021
27 Ocak 2021
Dosya No: 2379

882.69 KB
TÜRKİYE TURKCELL GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 25. - 28.12.2020
06 Ocak 2021
Dosya No: 2330

1,168.83 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI 25M
06 Ocak 2021
Dosya No: 2329

1,259.98 KB
TÜRKİYE TURKCELL KISA KULVAR KÜÇÜK BİREYSEL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI MUĞLA, 11. - 13.12.2020
15 Aralık 2020
Dosya No: 2314

140.11 KB
TÜRKİYE TURKCELL KISA KULVAR KÜÇÜK BİREYSEL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KIRŞEHİR, 11. - 13.12.2020
15 Aralık 2020
Dosya No: 2313

128.45 KB
TÜRKİYE TURKCELL KISA KULVAR KÜÇÜK BİREYSEL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL AVRUPA YAKASI, 11. - 13.12.2020
15 Aralık 2020
Dosya No: 2312

114.99 KB
TÜRKİYE TURKCELL KISA KULVAR KÜÇÜK BİREYSEL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL ANADOLU YAKASI, 11. - 13.12.2020
15 Aralık 2020
Dosya No: 2311

276.41 KB
TOHM ANKARA YARIŞI
01 Kasım 2020
Dosya No: 2224

193.98 KB
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ GENÇ AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 11. - 14.3.2020
20 Nisan 2020
Dosya No: 2178

1,632.18 KB
2020 OKULSPORLARI YÜZME YILDIZLAR GRUP YARIŞMALARI ALANYA, 29.2. - 2.3.2020
04 Mart 2020
Dosya No: 2137

440.04 KB
Okullar Arası Yıldızlar Yüzme Grup Birinciliği GAZİANTEP, 29.2. - 2.3.2020
04 Mart 2020
Dosya No: 2136

185.35 KB
OKUL SPOR FAALİYETLERİ YÜZME YILDIZLAR GRUP YARIŞMALARI KOCAELİ, 29.2. - 2.3.2020
04 Mart 2020
Dosya No: 2135

189.15 KB
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ,GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 24. - 26.12.2019
30 Aralık 2019
Dosya No: 1875

1,567.94 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI (25M) TAKIM PUANLAMASI
30 Aralık 2019
Dosya No: 1874

890.74 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI (25M)
30 Aralık 2019
Dosya No: 1873

1,245.79 KB
TÜRKİYE TURKCELL KISA KULVAR KÜÇÜK BİREYSEL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 13. - 15.12.2019
16 Aralık 2019
Dosya No: 1848

556.66 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ ANKARA, 5. - 8.12.2019
11 Aralık 2019
Dosya No: 1839

1,669.53 KB
ANKARA BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 30.11. - 1.12.2019
11 Aralık 2019
Dosya No: 1838

530.36 KB
İSTANBUL BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 23. - 24.11.2019
24 Kasım 2019
Dosya No: 1792

717.18 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ MERSİN BÖLGE MÜSABAKASI MERSİN, 19. - 20.10.2019
18 Kasım 2019
Dosya No: 1780

367.09 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İSTANBUL BÖLGE MÜSABAKASI İSTANBUL, 18.10.2019
18 Kasım 2019
Dosya No: 1779

747.39 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ BURSA BÖLGE MÜSABAKASI Bursa, 19. - 20.10.2019
18 Kasım 2019
Dosya No: 1778

545.49 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ ANKARA BÖLGE MÜSABAKASI ANKARA, 19. - 20.10.2019
18 Kasım 2019
Dosya No: 1777

427.71 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLERARASI UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI-YILDIZLAR BİREYSEL MÜSABAKASI 3-6 ağustos 2019
17 Ağustos 2019
Dosya No: 1644

1,905.30 KB
TURKİYE TURKCELL AÇIK YAŞ KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 8. - 9.8.2019
17 Ağustos 2019
Dosya No: 1643

313.95 KB
35th International Prince Islands Swimming Championship Istanbul, 19. - 20.7.2019
22 Temmuz 2019
Dosya No: 1618

307.00 KB
TÜRKİYE ARENA UZUN KULVAR 13 YAŞ BAYAN, 13 -14 YAŞ ERKEK KÜÇÜKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İZMİR, 12. - 14.7.2019
14 Temmuz 2019
Dosya No: 1596

654.50 KB
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 29.5. - 2.6.2019
10 Haziran 2019
Dosya No: 1496

682.21 KB
2018-2019 Sezonu Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Müsabakaları ELAZIĞ, 27. - 28.4.2019
29 Nisan 2019
Dosya No: 1375

155.47 KB
TEKİRDAG ANALIG YILDIZLAR LIGI YARI FINAL MUSABAKALARI TEKİRDAĞ, 27. - 28.4.2019
29 Nisan 2019
Dosya No: 1374

191.42 KB
ANALİG SİNOP GRUP MÜSABAKALARI SİNOP, 27. - 28.4.2019 1
29 Nisan 2019
Dosya No: 1373

167.32 KB
ANALİG KAYSERİ YARI FİNAL MÜSABAKALARI KAYSERİ, 27. - 28.4.2019
29 Nisan 2019
Dosya No: 1372

203.98 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İZMİR GRUP MÜSABAKASI İZMİR, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1344

591.94 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAMSUN GRUP MÜSABAKASI SAMSUN, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1343

308.29 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAKARYA GRUP MÜSABAKASI SAKARYA, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1342

365.87 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ KAYSERİ GRUP MÜSABAKASI KAYSERİ, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1341

318.55 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İSTANBUL GRUP MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1340

655.68 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ ANKARA GRUP MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1339

429.67 KB
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 3. - 7.4.2019
08 Nisan 2019
Dosya No: 1286

1,602.56 KB
TURKIYE OKUL GENCLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EDIRNE, 28. - 29.3.2019
08 Nisan 2019
Dosya No: 1285

211.23 KB
MERSİN, 22. - 24.3.2019
29 Mart 2019
Dosya No: 1266

836.45 KB
Okul Sporları Gençler Grup Müsabakaları-Gebze KOCAELİ, 2. - 3.3.2019
04 Mart 2019
Dosya No: 1185

142.16 KB
OKUL SPORLARI GENÇLER YÜZME MÜSABAKA TRABZON, 2. - 3.3.2019
04 Mart 2019
Dosya No: 1184

141.50 KB
OKULLARARASI GENÇLER GRUP YARIŞLARI KAYSERİ
04 Mart 2019
Dosya No: 1183

121.06 KB
OKULSPORLARI GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI ANTALYA / ALANYA, 2. - 3.3.2019
04 Mart 2019
Dosya No: 1182

223.00 KB
1. INTERNATIONAL TURKCELL EDİRNE CUP SWIMMING COMPETITION EDIRNE, 8. - 10.2.2019
21 Şubat 2019
Dosya No: 1140

739.62 KB
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 24. - 28.12.2018
03 Ocak 2019
Dosya No: 912

655.69 KB
TURKCELL TÜRKİYE KISA KULVAR KÜÇÜK VE YILDIZ BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 23.12.2018
26 Aralık 2018
Dosya No: 885

1,188.05 KB
13_16_ARALIK_2018_11_12_FINAL_TRABZON TRABZON, 13. - 16.12.2018
26 Aralık 2018
Dosya No: 883

1,346.54 KB
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 28.11. - 2.12.2018
02 Aralık 2018
Dosya No: 824

1,371.05 KB
TURKCELL AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 15. - 18.11.2018
19 Kasım 2018
Dosya No: 795

437.70 KB
ANTALYA 1. KADEME YÜZME ANTRENÖRLÜĞÜ KURS SONUÇLARI
12 Kasım 2018
Dosya No: 791

23.74 KB
ANKARA BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.10.2018
16 Ekim 2018
Dosya No: 736

213.78 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISPARTA 13 - 14 EKİM 2018
16 Ekim 2018
Dosya No: 735

139.08 KB
TYF BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISTANBUL ISTANBUL, 13. - 14.10.2018
16 Ekim 2018
Dosya No: 734

339.24 KB
TYF 11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP BÖLGE YARIŞI ADANA, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 676

219.62 KB
SAMSUN 11-12 YAŞ BAYAN-ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE MÜSABAKASI SAMSUN, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 675

184.81 KB
ANKARA 11-12 Yaş Yüzme Gelişim Projesi 2.Etap Bölge Yarışı ANKARA, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 674

197.53 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 673

771.12 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 672

771.12 KB
11-12 YAS BAYAN - ERKEK YUZME GELİSİM PROJESI 2.ETAP BOLGE YARISLARI KOCAELI - GEBZE, 27. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 671

361.94 KB
34th International Prince Islands Swimming Championship in memory of GAZAROS UNAN Istanbul, 20. - 21.7.2018
23 Temmuz 2018
Dosya No: 660

334.93 KB
13 YAŞ ERKEK BİREYSEL YÜZME ŞAMP -YILDIZ-GENÇ AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MILLI TAKIM SECMESİ İSTANBUL, 11. - 15.7.2018
17 Temmuz 2018
Dosya No: 642

1,870.40 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE FİNALİ KOCAELİ, 4. - 6.6.2018
18 Haziran 2018
Dosya No: 612

233.15 KB
TURKCELL UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL (50M) İSTANBUL, 31.5. - 3.6.2018
18 Haziran 2018
Dosya No: 611

633.86 KB
SAMSUN OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKASI SAMSUN, 25. - 27.5.2018
30 May 2018
Dosya No: 578

199.65 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ FİNAL MÜSABAKASI KARABÜK, 13.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 568

162.82 KB
11-12 YAŞ 1. ETAP TÜRKİYE FİNAL MÜSABAKASI (25M) İSTANBUL, 10. - 13.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 566

1,182.70 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI SAKARYA SAKARYA, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 565

199.16 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR KIZ-ERKEK ORDU GRUP MÜSABAKALARI ORDU, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 564

189.12 KB
KAYSERİ OKULLARARASI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 563

138.94 KB
2018 YÜZME YILDIZLAR (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI Antalya - Alanya, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 562

313.20 KB
okul sporları küçükler gurup müsabakaları KIRIKKALE, 27. - 29.4.2018
22 May 2018
Dosya No: 561

174.78 KB
OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ADANA GRUP MÜSABAKASI ADANA, 27. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 554

184.62 KB
OKUL SPORLARI YÜZME KÜÇÜKLER İZMİR GRUP MÜSABAKALARI İZMİR, 27. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 553

138.13 KB
ŞANLIURFA 2018 OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER GRUP MÜSABAKALARI ŞANLIURFA, 27. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 552

101.68 KB
TÜRKİYE ÜNİVERSİTELER ARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ADANA, 6. - 8.5.2018
16 May 2018
Dosya No: 551

418.97 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI VAN, 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 550

801.92 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI ORDU, 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 549

801.92 KB
ANALİG NİĞDE YARI FİNAL MÜSABAKALARI NİĞDE, 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 548

185.81 KB
ANALİG YARI FİNAL ÇANAKKALE , 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 547

183.58 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ADIYAMAN GRUP MÜSABAKALARI ADIYAMAN, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 437

87.74 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 436

119.80 KB
TRABZON 2017-2018 ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI TRABZON, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 435

112.58 KB
GEBZE ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI GEBZE, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 434

186.27 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI (DOĞU ANADOLU BÖLGESİ) ELAZIĞ, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 433

744.31 KB
2017-2018 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME ESKİŞEHİR GRUP MÜSABAKASI ESKİŞEHİR, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 432

142.67 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MERSİN GRUP MÜSABAKALARI MERSİN, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 431

214.75 KB
TÜRKİYE TÜRKCELL UZUN KULVAR YILDIZ-GENÇ VE AÇIKYAŞ MİLLİ TAKIM MÜSABAKASI İSTANBUL, 14. - 18.3.2018
25 Mart 2018
Dosya No: 430

1,416.02 KB
TÜRKİYE YILDIZLAR VE MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.3.2018
25 Mart 2018
Dosya No: 429

642.79 KB
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI- (25m) İSTANBUL, 20. - 24.12.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 428

1,866.60 KB
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
26 Mart 2018
Dosya No: 427

571.11 KB
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ SİNOP SİNOP, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 426

293.22 KB
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 425

343.78 KB
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) İSTANBUL, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 424

437.77 KB
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) GAZIANTEP, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 423

169.14 KB
TURKCELL TÜRKİYE UZUN KULVAR YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI 50M İSTANBUL, 15. - 19.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 422

1,306.51 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI KOCAELİ, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 421

70.24 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 420

124.85 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI istanbul, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 419

214.28 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI GAZİANTEP, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 417

95.93 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 415

94.17 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YÜZME YARIŞMALARI NİĞDE, 2-3-4 HAZİRAN 2017
25 Mart 2018
Dosya No: 414

270.30 KB
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AKSARAY, 26. - 28.5.2017
26 Mart 2018
Dosya No: 413

212.07 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 411

420.71 KB
ÜMİT OĞUZOĞLU ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 16. - 20.12.2015
04 Nisan 2018
Dosya No: 410

1,030.91 KB
TÜRKİYE YILDIZLAR YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 20. - 24.1.2016
04 Nisan 2018
Dosya No: 409

970.80 KB
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 408

914.45 KB
TÜRKİYE YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 24.7.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 407

742.06 KB
ANADOLU KUPASI 2016 SAMSUN, 29 - 31.7.2016
28 Mart 2018
Dosya No: 406

393.07 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 405

489.80 KB
TYF ŞEHİTLERİMİZE SAYGI TÜRKİYE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 21. - 25.12.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 404

631.81 KB
2017 TÜRKİYE BİREYSEL YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI ve MİLLİ TAKIM KAMP SEÇMESİ (25m) İSTANBUL, 18 - 21.1.2017
04 Nisan 2018
Dosya No: 403

922.13 KB
OĞUZ ASLANOĞLU YÜZME YARIŞLARI - (50m) İSTANBUL, 13. - 15.4.2017
28 Mart 2018
Dosya No: 402

607.93 KB
ANALİG FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 31.3. - 2.4.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 401

401.82 KB
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 400

1,219.64 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ BURSA, 27. - 30.7.2017
28 Mart 2018
Dosya No: 399

681.50 KB
XIII NEMO CUP 2017 Skopje, 11. - 12.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 398

670.35 KB
ALEXANDRA SELANİK
25 Mart 2018
Dosya No: 397

619.27 KB
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 396

670.85 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 395

286.90 KB
“GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİS’TE BULUŞUYOR” 7.YIL YÜZME TURNUVASI MARMARİS, 27. - 29.1.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 394

414.98 KB
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 393

543.98 KB
11-12 YAŞ MANİSA BÖLGESİ MÜSBAKALARI MANİSA, 25. - 26.3.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 392

307.17 KB
11-12 YAŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 11. - 14.5.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 391

1,083.34 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ GRUP MÜSABAKASI ISPARTA, 1. - 2.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 390

354.21 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ,BURSA 27. - 30.7.2017
04 Nisan 2018
Dosya No: 389

2,091.73 KB
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 388

1,219.64 KB
11-12 YAŞ BAYAN -ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA-İSTANBUL-GAZİANTEP-SİNOP BÖLGE MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
25 Mart 2018
Dosya No: 387

671.51 KB
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 386

1,804.73 KB
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ - OLİMPİK KULAÇLAR YAZ FİNAL MÜSABAKASI GAZİANTEP, 6. - 8.5.2016
04 Nisan 2018
Dosya No: 385

411.26 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 384

492.79 KB
ŞAMPİYON KULAÇLAR, OLİMPİK KULAÇLAR KIŞ FİNAL MÜSABAKASI MARMARİS / MUĞLA, 29. - 31.1.2016
04 Nisan 2018
Dosya No: 383

907.10 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 382

441.68 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 381

441.68 KB
TÜRİYE TURKCELL YILDIZLAR - CANAN ATEŞ, GENÇLER- AÇIK YAŞ - AYHAN KARATAŞ YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 05. - 9.8.2014
04 Nisan 2018
Dosya No: 380

1,359.33 KB
milli takım seçme müsabakaları istanbul, 17. - 20.4.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 379

549.06 KB
ANADOLU YILDIZLARI FİNAL YARIŞI SAKARYA, 3. - 4.5.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 378

167.67 KB
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ MÜSABAKASI MARMARİS, 1. - 3.5.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 377

305.57 KB
ANADOLU YILDIZLARI ÇANAKKALE YARI FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 15. - 16.3.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 376

137.75 KB
23 NİSAN ÖN ELEME YAŞ GRUBUNA VE BRANŞLARINA GÖRE SIRALAMA-2014
04 Nisan 2018
Dosya No: 375

890.11 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME YARIŞLARI (EGE GRUBU) İZMİR, 22. - 23.2.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 374

97.07 KB
ÜNSAL FİKİRCİ GENÇLER VE AÇIKYAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 19. - 22.12.2013
25 Mart 2018
Dosya No: 373

945.29 KB
GELECEĞİN ŞAMPYON KULAÇLARI MARMARSİTE BULUŞUYOR
25 Mart 2018
Dosya No: 372

417.84 KB
OLİMPİK KULAÇLAR 2013 İZMİR, 22. - 24.11.2013
25 Mart 2018
Dosya No: 371

189.10 KB
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
25 Mart 2018
Dosya No: 370

125.28 KB
2013 - TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL19. - 23.12.2012
04 Nisan 2018
Dosya No: 369

1,950.60 KB
2012- 23 NİSAN ÖNELEME YARIŞLARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
25 Mart 2018
Dosya No: 368

404.98 KB
KIRKPINAR YÜZME YARIŞMALARI 11-12 TEMMUZ 2011 – EDİRNE
24 Mart 2018
Dosya No: 367

383.55 KB
Turkiye Şampiyonası Istanbul, 6/ - 10/4/2011
24 Mart 2018
Dosya No: 366

521.03 KB
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
24 Mart 2018
Dosya No: 365

415.20 KB
23 NİSAN FESTİVALİ-ANKARA, 22. - 24.4.2010
04 Nisan 2018
Dosya No: 364

199.77 KB
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUK OYUNLARI YÜZME MÜSABAKALARI Ankara, 29. - 30.4.2011
24 Mart 2018
Dosya No: 363

167.18 KB
TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI - İSTANBUL 21-24 TEMMUZ 2010
24 Mart 2018
Dosya No: 362

616.20 KB
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI 9-10 OCAK 2010- ADANA
27 Mart 2018
Dosya No: 361

1,433.43 KB
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI-2 15-16 MAYIS 2010 İZMİR
24 Mart 2018
Dosya No: 360

185.24 KB
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSBAKALARI (Harmanlanmış Liste) , 26. - 28.11.2010
06 Nisan 2018
Dosya No: 359

697.07 KB
Türkiye Kış Yüzme Şampiyonası Ön Eleme Müsabakaları (Muğla) Muğla, 26. - 28.11.2010
24 Mart 2018
Dosya No: 358

335.53 KB
9-10 YAŞ YAZ YÜZME MÜSABAKALARI - 19-20 HAZİRAN 2010 KARMA SONUÇLAR
24 Mart 2018
Dosya No: 357

585.56 KB
9-10 YAŞ (2000-2001) YAZ YÜZME YARIŞMALARI DENİZLİ 19-20 HAZİRAN 2010
24 Mart 2018
Dosya No: 356

139.66 KB
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 17-21 MART 2010
27 Mart 2018
Dosya No: 355

1,759.87 KB
23 NİSAN ULUSLAR ARASI YÜZME MÜSABAKASI 23-25 NİSAN 2010 İSTANBUL
24 Mart 2018
Dosya No: 354

233.24 KB
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25m)İSTANBUL, 22. - 26.12.2010
04 Nisan 2018
Dosya No: 353

418.14 KB
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME MÜSABAKALARI 7-8 AĞUSTOS 2010 İZMİR
24 Mart 2018
Dosya No: 352

162.27 KB
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
24 Mart 2018
Dosya No: 351

1,248.11 KB
OLİMPİK KULAÇLAR-BİRLEŞTİRİLMİŞ
04 Nisan 2018
Dosya No: 350

6,278.22 KB
ULUSLARARASI 23 NİSAN YÜZME MÜSABAKASI
24 Mart 2018
Dosya No: 349

670.66 KB
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMP.KAYSERİ 31 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS 2009
27 Mart 2018
Dosya No: 348

1,241.32 KB
11-12 YAŞ TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 24-26 TEMMUZ 2009
27 Mart 2018
Dosya No: 347

705.91 KB
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIKYAŞ YÜZME KUPASI
24 Mart 2018
Dosya No: 346

826.42 KB
7-8 KASIM 2009 TÜRKİYE KISAKULVAR ŞAMPİYONASI ÖNELEME MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
27 Mart 2018
Dosya No: 345

3,892.04 KB
9-10 YAŞ BÖLGESEL ALT YAPI YÜZME MÜSABAKALARI-İZMİR 20-21 HAZİRAN 2009
24 Mart 2018
Dosya No: 344

288.88 KB
10-11-12 YAŞ OLİMPİK KULAÇLAR(MARMARİS)
24 Mart 2018
Dosya No: 343

328.31 KB
TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI 17-18-19-20 ARALIK-2009 İSTANBUL
27 Mart 2018
Dosya No: 342

2,918.34 KB
EGE KUPASI 2008 FİNAL SONUÇLARI
24 Mart 2018
Dosya No: 341

408.81 KB
KULÜPLERARASI KATEGORİ FİNAL MÜSABAKALARI 18-21 ARALIK 2008 İSTANBUL
24 Mart 2018
Dosya No: 340

675.58 KB
23 NİSAN YÜZME YARIŞLARI ANKARA 25/4/2008
24 Mart 2018
Dosya No: 339

835.50 KB
TÜRKİYE 11-12 YAŞ BAYAN-13-14 YAŞ ERKEKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI (SCM) ANKARA 17-18 ŞUBAT 2007
22 Mart 2018
Dosya No: 335

124.49 KB
KIŞ KUPASI SABAH SEÇME SONUÇLARI
22 Mart 2018
Dosya No: 334

89.28 KB
KULÜPLERARASI KIŞ KUPASI 11-12 YAŞ BAYANLAR 13-14 YAŞ ERKEKLER ÖN ELEME MÜSABAKALARI İSTANBUL-İZMİR KARMA DERECELERİ
22 Mart 2018
Dosya No: 333

164.42 KB
22-23-24 HAZİRAN 2007 TARİHLERE ARASINDA İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, BALIKESİR, SAMSUN VE ADANA'DA YAPILAN 9-10 VE 11-12 YAS YARIŞMA SONUÇLARININ HARMARLANMIS
04 Nisan 2018
Dosya No: 332

516.50 KB
11-12 YAŞ BAYAN / 13-14 YAŞ ERKEKLER TÜRKİYE KULÜPLER ARASI KIŞ KUPASI FİNAL YARIŞLARI 2 – 3 HAZİRAN 2007- İZMİR
22 Mart 2018
Dosya No: 331

257.68 KB
KISA KULVAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 25-29 ARALIK 2007
22 Mart 2018
Dosya No: 330

582.17 KB
TYF 50. YIL KUPASI-2007-AĞUSTOS
04 Nisan 2018
Dosya No: 329

218.34 KB
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA YARIŞLARI-2007
22 Mart 2018
Dosya No: 328

204.21 KB
SPEEDO TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI-İZMİR 13-16 TEMMUZ 2006
22 Mart 2018
Dosya No: 327

253.10 KB
TÜRKİYE KÜÇÜKLER BÖLGESEL MÜSABAKALARI KARMA YARIŞMA SONUÇLARI ADANA-ANKARA-İZMİR-İSTANBUL 1 - İSTANBUL 2 21-23 TEMMUZ 2006
22 Mart 2018
Dosya No: 326

868.96 KB
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK MİNİKLER VE YAŞ GRUPLARI TÜRKİYEŞAMPİYONASI İSTANBUL (21-23 NİSAN 2006)
22 Mart 2018
Dosya No: 324

191.05 KB
19 Mayıs Yüzme Turnuvası - Marmaris
22 Mart 2018
Dosya No: 323

87.88 KB
TÜRKİYE KULÜPLERARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ANKARA 16-19 MART 2006
22 Mart 2018
Dosya No: 322

133.59 KB
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSABAKALARI 23-24 ARALIK 2006 MARMARİS GRUBU
22 Mart 2018
Dosya No: 321

41.89 KB
10-11-12 YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI MANİSA (A), BALIKESİR (B), ANKARA (C), ADANA (D) GRUPLARI 22-24 (B,C,D), 26-28 (A) TEMMUZ 2005
21 Mart 2018
Dosya No: 319

711.30 KB
2005-ocak-oneleme-25m-eskisehir
21 Mart 2018
Dosya No: 318

94.20 KB
19 MAYIS GENÇLİK YÜZME TURNUVASI İSTANBUL 21-22 MAYIS 2005
21 Mart 2018
Dosya No: 317

123.15 KB
FEDERASYON ARENA KUPASI 17-20 Mart 2005 İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 316

97.62 KB
BÖLGESEL 10-11-12 YAŞ YARIŞLARI ADANA-ANKARA-BURSA-İSTANBUL-İZMİR GRUBU HARMANLANMIŞ TOPLU SONUÇLARI
21 Mart 2018
Dosya No: 315

398.31 KB
2005 TÜRKİYE KIŞ KUPASI ÖN ELEME MÜSABAKASI SONUÇLARI
21 Mart 2018
Dosya No: 314

1,286.87 KB
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 04-07 AĞUSTOS 2005
21 Mart 2018
Dosya No: 313

363.34 KB
23 NİSAN DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 23.Nis.05 İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 312

98.47 KB
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI 01-04 TEMMUZ 2004 İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 311

193.03 KB
FEDERASYON KUPASI ŞUBA 2004
04 Nisan 2018
Dosya No: 310

798.88 KB
EGE KUPASI 15-16 Mayıs 2004
04 Nisan 2018
Dosya No: 309

181.09 KB
10-11-12 YAŞ BÖLGESEL YARIŞLARI İSTANBUL-ANKARA-DENİZLİ-ADANA TOKAT TOPLU SONUÇLAR 12-13-14 Mart 2004
21 Mart 2018
Dosya No: 308

321.69 KB
DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 24-25 NİSAN 2004 ATAKÖY - İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 307

273.62 KB
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL-ATAKÖY 03-06 Temmuz 2003 TÜM YARIŞMA SONUÇLARI
21 Mart 2018
Dosya No: 306

293.30 KB
FEDERASYON ARENA KUPASI 06-MART 2003
21 Mart 2018
Dosya No: 305

223.77 KB
FEDERASYON KUPASI ÖN ELEME YARIŞLARI İSTANBUL-İZMİR-ESKİŞEHİR 20-21 ARALIK 2003 TÜM SONUÇLAR
21 Mart 2018
Dosya No: 304

199.27 KB
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI ATAKÖY - İSTANBUL 26-27 NİSAN 2003
21 Mart 2018
Dosya No: 303

84.19 KB


TYF Türkiye Yüzme Federasyonu