İdari Kadro

13 Kasım 2020

Genel Sekreter / Seçkin Renklibay - seckinrenklibay@tyf.gov.tr

Hukuk İşleri Başkanı / H. Nurdan Yıldız - nurdanyildiz@tyf.gov.tr

Hukuk İşleri / Merve Kandemir - merve@tyf.gov.tr

Muhasebe Şefi / Bekir Gezer - bekirgezer@tyf.gov.tr

Muhasebe İşlemleri Sorumlusu / Asiye Demirbaş - asiye@tyf.gov.tr

Kurumsal İletişim Sorumlusu , Müsabaka Organizasyon-Satın Alma-/ Fatih Kanmaz - fatih@tyf.gov.tr

TYF Medya Görsel Tasarım Sorumlusu / Tevfik Buğra Hekimhan / bugra@tyf.gov.tr

Yüzme Branş İşlemleri Sorumlusu / Sümeyra Hakkıbulan / sumeyra@tyf.gov.tr

Yüzme Branş İşlemleri Sorumlusu / Orhan Kırlı - orhan@tyf.gov.tr

Antrenör Eğitim İşleri Sorumlusu / Sevcan Şahin - sevcan@tyf.gov.tr

Yurtiçi İşlemleri Sorumlusu / Bahar Yalçın - bahar@tyf.gov.tr

Atlama Branşı, Artistik Yüzme Branşı,Açık Su Branşı, Kulüp ve Antrenör Akreditasyon İşlemleri,Master Yüzme, Master Açık Su Yüzme İşleri Sorumlusu / Sertaç Gülcan - sertac@tyf.gov.tr

Hakem ve Antrenör Belge İşleri Sorumlusu / Şeyma Bunarbaşı - seyma@tyf.gov.tr

Genel Evrak / Nermin Yavuzer - nermin@tyf.gov.tr

Sekreterya / Özge Özsarı - özge@tyf.gov.tr

Şoför /  

Yardımcı Hizmetler / Hüseyin Seymen

 



TYF Türkiye Yüzme Federasyonu