Yarışmalar

Yarışma Organizasyon Liste Gönderim
TYF GELİŞİM GRUBU YAZ ŞAMPİYONASI VE ULUSLARARASI AÇIK SU YÜZME ŞAMPİYONASI (GELİŞİM GRUBU) KADRO BELİRLEME YARIŞLARI (DENİZ)
06.06.2024 - 07.06.2024 / Muğla
Türkiye Yüzme Federasyonu
Ulusal
02/06/2024 23:59
ANALİG ESKİŞEHİR İL KARMASI SEÇME MÜSABAKASI
04.06.2024 - 05.06.2024 / Eskişehir
İl Temsilciliği
Yerel
03/06/2024 18:00
GİRESUN ARENA TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI BARAJLARI
01.06.2024 - 02.06.2024 / Giresun
Türkiye Yüzme Federasyonu
Bölgesel
30/05/2024 23:59
KAYSERİ ARENA TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI BARAJLARI
01.06.2024 - 02.06.2024 / Kayseri
Türkiye Yüzme Federasyonu
Bölgesel
30/05/2024 23:59
BALIKESİR ARENA TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI BARAJLARI
01.06.2024 - 02.06.2024 / Balıkesir
Türkiye Yüzme Federasyonu
Bölgesel
30/05/2024 23:59
BURSA ARENA TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI BARAJLARI
01.06.2024 - 02.06.2024 / Bursa
Türkiye Yüzme Federasyonu
Bölgesel
30/05/2024 23:59
EDİRNE ARENA TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI BARAJLARI
01.06.2024 - 02.06.2024 / Edirne
Türkiye Yüzme Federasyonu
Bölgesel
30/05/2024 23:59
MERSİN ARENA TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ BÖLGE MÜSABAKASI BARAJLARI
01.06.2024 - 02.06.2024 / Mersin
Türkiye Yüzme Federasyonu
Bölgesel
30/05/2024 23:59
MERSİN YÜZME PERFORMANS TESPİT MÜSABAKALARI MERSİN (50M)
30.05.2024 - 31.05.2024 / Mersin
İl Temsilciliği
Yerel
28/05/2024 23:59
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ İL SEÇMESİ
28.05.2024 - 28.05.2024 / Nevşehir
İl Temsilciliği
Yerel
26/05/2024 17:00
AMASYA 7-8 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ YAZA MERHABA VE ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MÜSABAKASI
25.05.2024 - 26.05.2024 / Amasya
İl Temsilciliği
Yerel
23/05/2024 20:00
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ İL SEÇMESİ YÜZME YARIŞLARI
25.05.2024 - 26.05.2024 / Kocaeli
İl Temsilciliği
Yerel
23/05/2024 21:00
11-12 YAŞ VİZE VE 13+ YAŞ BARAJ GEÇME MÜSABAKASI ANALİG KONYA SEÇMESİ
25.05.2024 - 26.05.2024 / Konya
İl Temsilciliği
Yerel
23/05/2024 18:00
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI , KAKAVA ŞENLİKLERİ YÜZME MÜSABAKALARI
25.05.2024 - 26.05.2024 / Kırklareli
İl Temsilciliği
Yerel
24/05/2024 18:00
7-8-9 YAŞ TEŞVİK, 10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ VE 11-12-13+ YAŞ 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA VE GENÇLİK SPOR BAYRAMI YARIŞMALARI
24.05.2024 - 26.05.2024 / Balıkesir
İl Temsilciliği
Yerel
23/05/2024 17:00
DİYARBAKIR 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI YÜZME YARIŞMASI
23.05.2024 - 23.05.2024 / Diyarbakır
İl Temsilciliği
Yerel
22/05/2024 22:00
İSTANBUL İLİ 10 YAŞ UGP 2.VİZE VE ANALİG SEÇME MÜSABAKASI
22.05.2024 - 23.05.2024 / İstanbul
İl Temsilciliği
Yerel
21/05/2024 18:20


TYF Türkiye Yüzme Federasyonu