Yüzme / Sonuçlar

Başlık Tarih Format Dil  
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 29.5. - 2.6.2019
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 29.5. - 2.6.2019
10 Haziran 2019
Dosya No: 1496

682.21 KB
2018-2019 Sezonu Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Müsabakaları ELAZIĞ, 27. - 28.4.2019
2018-2019 Sezonu Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Müsabakaları ELAZIĞ, 27. - 28.4.2019
29 Nisan 2019
Dosya No: 1375

155.47 KB
TEKİRDAG ANALIG YILDIZLAR LIGI YARI FINAL MUSABAKALARI TEKİRDAĞ, 27. - 28.4.2019
TEKİRDAG ANALIG YILDIZLAR LIGI YARI FINAL MUSABAKALARI TEKİRDAĞ, 27. - 28.4.2019
29 Nisan 2019
Dosya No: 1374

191.42 KB
ANALİG SİNOP GRUP MÜSABAKALARI SİNOP, 27. - 28.4.2019 1
ANALİG SİNOP GRUP MÜSABAKALARI SİNOP, 27. - 28.4.2019 1
29 Nisan 2019
Dosya No: 1373

167.32 KB
ANALİG KAYSERİ YARI FİNAL MÜSABAKALARI KAYSERİ, 27. - 28.4.2019
ANALİG KAYSERİ YARI FİNAL MÜSABAKALARI KAYSERİ, 27. - 28.4.2019
29 Nisan 2019
Dosya No: 1372

203.98 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İZMİR GRUP MÜSABAKASI İZMİR, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İZMİR GRUP MÜSABAKASI İZMİR, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1344

591.94 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAMSUN GRUP MÜSABAKASI SAMSUN, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAMSUN GRUP MÜSABAKASI SAMSUN, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1343

308.29 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAKARYA GRUP MÜSABAKASI SAKARYA, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAKARYA GRUP MÜSABAKASI SAKARYA, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1342

365.87 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ KAYSERİ GRUP MÜSABAKASI KAYSERİ, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ KAYSERİ GRUP MÜSABAKASI KAYSERİ, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1341

318.55 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İSTANBUL GRUP MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İSTANBUL GRUP MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1340

655.68 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ ANKARA GRUP MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ ANKARA GRUP MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1339

429.67 KB
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 3. - 7.4.2019
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 3. - 7.4.2019
08 Nisan 2019
Dosya No: 1286

1,602.56 KB
TURKIYE OKUL GENCLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EDIRNE, 28. - 29.3.2019
TURKIYE OKUL GENCLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EDIRNE, 28. - 29.3.2019
08 Nisan 2019
Dosya No: 1285

211.23 KB
MERSİN, 22. - 24.3.2019
MERSİN, 22. - 24.3.2019
29 Mart 2019
Dosya No: 1266

836.45 KB
Okul Sporları Gençler Grup Müsabakaları-Gebze KOCAELİ, 2. - 3.3.2019
Okul Sporları Gençler Grup Müsabakaları-Gebze KOCAELİ, 2. - 3.3.2019
04 Mart 2019
Dosya No: 1185

142.16 KB
OKUL SPORLARI GENÇLER YÜZME MÜSABAKA TRABZON, 2. - 3.3.2019
OKUL SPORLARI GENÇLER YÜZME MÜSABAKA TRABZON, 2. - 3.3.2019
04 Mart 2019
Dosya No: 1184

141.50 KB
OKULLARARASI GENÇLER GRUP YARIŞLARI KAYSERİ
OKULLARARASI GENÇLER GRUP YARIŞLARI KAYSERİ
04 Mart 2019
Dosya No: 1183

121.06 KB
OKULSPORLARI GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI ANTALYA / ALANYA, 2. - 3.3.2019
OKULSPORLARI GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI ANTALYA / ALANYA, 2. - 3.3.2019
04 Mart 2019
Dosya No: 1182

223.00 KB
1. INTERNATIONAL TURKCELL EDİRNE CUP SWIMMING COMPETITION EDIRNE, 8. - 10.2.2019
1. INTERNATIONAL TURKCELL EDİRNE CUP SWIMMING COMPETITION EDIRNE, 8. - 10.2.2019
21 Şubat 2019
Dosya No: 1140

739.62 KB
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 24. - 28.12.2018
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 24. - 28.12.2018
03 Ocak 2019
Dosya No: 912

655.69 KB
TURKCELL TÜRKİYE KISA KULVAR KÜÇÜK VE YILDIZ BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 23.12.2018
TURKCELL TÜRKİYE KISA KULVAR KÜÇÜK VE YILDIZ BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 23.12.2018
26 Aralık 2018
Dosya No: 885

1,188.05 KB
13_16_ARALIK_2018_11_12_FINAL_TRABZON TRABZON, 13. - 16.12.2018
13_16_ARALIK_2018_11_12_FINAL_TRABZON TRABZON, 13. - 16.12.2018
26 Aralık 2018
Dosya No: 883

1,346.54 KB
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 28.11. - 2.12.2018
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 28.11. - 2.12.2018
02 Aralık 2018
Dosya No: 824

1,371.05 KB
TURKCELL AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 15. - 18.11.2018
TURKCELL AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 15. - 18.11.2018
19 Kasım 2018
Dosya No: 795

437.70 KB
ANTALYA 1. KADEME YÜZME ANTRENÖRLÜĞÜ KURS SONUÇLARI
ANTALYA 1. KADEME YÜZME ANTRENÖRLÜĞÜ KURS SONUÇLARI
12 Kasım 2018
Dosya No: 791

23.74 KB
ANKARA BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.10.2018
ANKARA BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.10.2018
16 Ekim 2018
Dosya No: 736

213.78 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISPARTA 13 - 14 EKİM 2018
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISPARTA 13 - 14 EKİM 2018
16 Ekim 2018
Dosya No: 735

139.08 KB
TYF BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISTANBUL ISTANBUL, 13. - 14.10.2018
TYF BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISTANBUL ISTANBUL, 13. - 14.10.2018
16 Ekim 2018
Dosya No: 734

339.24 KB
TYF 11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP BÖLGE YARIŞI ADANA, 28. - 29.7.2018
TYF 11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP BÖLGE YARIŞI ADANA, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 676

219.62 KB
SAMSUN 11-12 YAŞ BAYAN-ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE MÜSABAKASI SAMSUN, 28. - 29.7.2018
SAMSUN 11-12 YAŞ BAYAN-ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE MÜSABAKASI SAMSUN, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 675

184.81 KB
ANKARA 11-12 Yaş Yüzme Gelişim Projesi 2.Etap Bölge Yarışı ANKARA, 28. - 29.7.2018
ANKARA 11-12 Yaş Yüzme Gelişim Projesi 2.Etap Bölge Yarışı ANKARA, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 674

197.53 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 673

771.12 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 672

771.12 KB
11-12 YAS BAYAN - ERKEK YUZME GELİSİM PROJESI 2.ETAP BOLGE YARISLARI KOCAELI - GEBZE, 27. - 29.7.2018
11-12 YAS BAYAN - ERKEK YUZME GELİSİM PROJESI 2.ETAP BOLGE YARISLARI KOCAELI - GEBZE, 27. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 671

361.94 KB
34th International Prince Islands Swimming Championship in memory of GAZAROS UNAN Istanbul, 20. - 21.7.2018
34th International Prince Islands Swimming Championship in memory of GAZAROS UNAN Istanbul, 20. - 21.7.2018
23 Temmuz 2018
Dosya No: 660

334.93 KB
13 YAŞ ERKEK BİREYSEL YÜZME ŞAMP -YILDIZ-GENÇ AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MILLI TAKIM SECMESİ İSTANBUL, 11. - 15.7.2018
13 YAŞ ERKEK BİREYSEL YÜZME ŞAMP -YILDIZ-GENÇ AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MILLI TAKIM SECMESİ İSTANBUL, 11. - 15.7.2018
17 Temmuz 2018
Dosya No: 642

1,870.40 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE FİNALİ KOCAELİ, 4. - 6.6.2018
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE FİNALİ KOCAELİ, 4. - 6.6.2018
18 Haziran 2018
Dosya No: 612

233.15 KB
TURKCELL UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL (50M) İSTANBUL, 31.5. - 3.6.2018
TURKCELL UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL (50M) İSTANBUL, 31.5. - 3.6.2018
18 Haziran 2018
Dosya No: 611

633.86 KB
SAMSUN OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKASI SAMSUN, 25. - 27.5.2018
SAMSUN OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKASI SAMSUN, 25. - 27.5.2018
30 May 2018
Dosya No: 578

199.65 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ FİNAL MÜSABAKASI KARABÜK, 13.5.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ FİNAL MÜSABAKASI KARABÜK, 13.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 568

162.82 KB
11-12 YAŞ 1. ETAP TÜRKİYE FİNAL MÜSABAKASI (25M) İSTANBUL, 10. - 13.5.2018
11-12 YAŞ 1. ETAP TÜRKİYE FİNAL MÜSABAKASI (25M) İSTANBUL, 10. - 13.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 566

1,182.70 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI SAKARYA SAKARYA, 4. - 6.5.2018
OKUL SPORLARI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI SAKARYA SAKARYA, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 565

199.16 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR KIZ-ERKEK ORDU GRUP MÜSABAKALARI ORDU, 4. - 6.5.2018
OKUL SPORLARI YILDIZLAR KIZ-ERKEK ORDU GRUP MÜSABAKALARI ORDU, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 564

189.12 KB
KAYSERİ OKULLARARASI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 4. - 6.5.2018
KAYSERİ OKULLARARASI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 563

138.94 KB
2018 YÜZME YILDIZLAR (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI Antalya - Alanya, 4. - 6.5.2018
2018 YÜZME YILDIZLAR (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI Antalya - Alanya, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 562

313.20 KB
okul sporları küçükler gurup müsabakaları KIRIKKALE, 27. - 29.4.2018
okul sporları küçükler gurup müsabakaları KIRIKKALE, 27. - 29.4.2018
22 May 2018
Dosya No: 561

174.78 KB
OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ADANA GRUP MÜSABAKASI ADANA, 27. - 29.4.2018
OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ADANA GRUP MÜSABAKASI ADANA, 27. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 554

184.62 KB
OKUL SPORLARI YÜZME KÜÇÜKLER İZMİR GRUP MÜSABAKALARI İZMİR, 27. - 29.4.2018
OKUL SPORLARI YÜZME KÜÇÜKLER İZMİR GRUP MÜSABAKALARI İZMİR, 27. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 553

138.13 KB
ŞANLIURFA 2018 OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER GRUP MÜSABAKALARI ŞANLIURFA, 27. - 29.4.2018
ŞANLIURFA 2018 OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER GRUP MÜSABAKALARI ŞANLIURFA, 27. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 552

101.68 KB
TÜRKİYE ÜNİVERSİTELER ARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ADANA, 6. - 8.5.2018
TÜRKİYE ÜNİVERSİTELER ARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ADANA, 6. - 8.5.2018
16 May 2018
Dosya No: 551

418.97 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI VAN, 28. - 29.4.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI VAN, 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 550

801.92 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI ORDU, 28. - 29.4.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI ORDU, 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 549

801.92 KB
ANALİG NİĞDE YARI FİNAL MÜSABAKALARI NİĞDE, 28. - 29.4.2018
ANALİG NİĞDE YARI FİNAL MÜSABAKALARI NİĞDE, 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 548

185.81 KB
ANALİG YARI FİNAL ÇANAKKALE , 28. - 29.4.2018
ANALİG YARI FİNAL ÇANAKKALE , 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 547

183.58 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ADIYAMAN GRUP MÜSABAKALARI ADIYAMAN, 24. - 25.3.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ADIYAMAN GRUP MÜSABAKALARI ADIYAMAN, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 437

87.74 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 24. - 25.3.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 436

119.80 KB
TRABZON 2017-2018 ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI TRABZON, 24. - 25.3.2018
TRABZON 2017-2018 ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI TRABZON, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 435

112.58 KB
GEBZE ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI GEBZE, 24. - 25.3.2018
GEBZE ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI GEBZE, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 434

186.27 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI (DOĞU ANADOLU BÖLGESİ) ELAZIĞ, 24. - 25.3.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI (DOĞU ANADOLU BÖLGESİ) ELAZIĞ, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 433

744.31 KB
2017-2018 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME ESKİŞEHİR GRUP MÜSABAKASI ESKİŞEHİR, 24. - 25.3.2018
2017-2018 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME ESKİŞEHİR GRUP MÜSABAKASI ESKİŞEHİR, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 432

142.67 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MERSİN GRUP MÜSABAKALARI MERSİN, 24. - 25.3.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MERSİN GRUP MÜSABAKALARI MERSİN, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 431

214.75 KB
TÜRKİYE TÜRKCELL UZUN KULVAR YILDIZ-GENÇ VE AÇIKYAŞ MİLLİ TAKIM MÜSABAKASI İSTANBUL, 14. - 18.3.2018
TÜRKİYE TÜRKCELL UZUN KULVAR YILDIZ-GENÇ VE AÇIKYAŞ MİLLİ TAKIM MÜSABAKASI İSTANBUL, 14. - 18.3.2018
25 Mart 2018
Dosya No: 430

1,416.02 KB
TÜRKİYE YILDIZLAR VE MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.3.2018
TÜRKİYE YILDIZLAR VE MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.3.2018
25 Mart 2018
Dosya No: 429

642.79 KB
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI- (25m) İSTANBUL, 20. - 24.12.2017
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI- (25m) İSTANBUL, 20. - 24.12.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 428

1,866.60 KB
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 427

571.11 KB
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ SİNOP SİNOP, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ SİNOP SİNOP, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 426

293.22 KB
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 425

343.78 KB
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) İSTANBUL, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) İSTANBUL, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 424

437.77 KB
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) GAZIANTEP, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) GAZIANTEP, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 423

169.14 KB
TURKCELL TÜRKİYE UZUN KULVAR YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI 50M İSTANBUL, 15. - 19.11.2017
TURKCELL TÜRKİYE UZUN KULVAR YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI 50M İSTANBUL, 15. - 19.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 422

1,306.51 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI KOCAELİ, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI KOCAELİ, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 421

70.24 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 420

124.85 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI istanbul, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI istanbul, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 419

214.28 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI GAZİANTEP, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI GAZİANTEP, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 417

95.93 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 415

94.17 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YÜZME YARIŞMALARI NİĞDE, 2-3-4 HAZİRAN 2017
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YÜZME YARIŞMALARI NİĞDE, 2-3-4 HAZİRAN 2017
25 Mart 2018
Dosya No: 414

270.30 KB
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AKSARAY, 26. - 28.5.2017
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AKSARAY, 26. - 28.5.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 413

212.07 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 411

420.71 KB
ÜMİT OĞUZOĞLU ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 16. - 20.12.2015
ÜMİT OĞUZOĞLU ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 16. - 20.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 410

1,030.91 KB
TÜRKİYE YILDIZLAR YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 20. - 24.1.2016
TÜRKİYE YILDIZLAR YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 20. - 24.1.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 409

970.80 KB
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 408

914.45 KB
TÜRKİYE YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 24.7.2016
TÜRKİYE YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 24.7.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 407

742.06 KB
ANADOLU KUPASI 2016 SAMSUN, 29 - 31.7.2016
ANADOLU KUPASI 2016 SAMSUN, 29 - 31.7.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 406

393.07 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 405

489.80 KB
TYF ŞEHİTLERİMİZE SAYGI TÜRKİYE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 21. - 25.12.2016
TYF ŞEHİTLERİMİZE SAYGI TÜRKİYE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 21. - 25.12.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 404

631.81 KB
2017 TÜRKİYE BİREYSEL YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI ve MİLLİ TAKIM KAMP SEÇMESİ (25m) İSTANBUL, 18 - 21.1.2017
2017 TÜRKİYE BİREYSEL YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI ve MİLLİ TAKIM KAMP SEÇMESİ (25m) İSTANBUL, 18 - 21.1.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 403

922.13 KB
OĞUZ ASLANOĞLU YÜZME YARIŞLARI - (50m) İSTANBUL, 13. - 15.4.2017
OĞUZ ASLANOĞLU YÜZME YARIŞLARI - (50m) İSTANBUL, 13. - 15.4.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 402

607.93 KB
ANALİG FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 31.3. - 2.4.2017
ANALİG FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 31.3. - 2.4.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 401

401.82 KB
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 400

1,219.64 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ BURSA, 27. - 30.7.2017
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ BURSA, 27. - 30.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 399

681.50 KB
XIII NEMO CUP 2017 Skopje, 11. - 12.11.2017
XIII NEMO CUP 2017 Skopje, 11. - 12.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 398

670.35 KB
ALEXANDRA SELANİK
ALEXANDRA SELANİK
25 Mart 2018
Dosya No: 397

619.27 KB
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 396

670.85 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 395

286.90 KB
“GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİS’TE BULUŞUYOR” 7.YIL YÜZME TURNUVASI MARMARİS, 27. - 29.1.2017
“GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİS’TE BULUŞUYOR” 7.YIL YÜZME TURNUVASI MARMARİS, 27. - 29.1.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 394

414.98 KB
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 393

543.98 KB
11-12 YAŞ MANİSA BÖLGESİ MÜSBAKALARI MANİSA, 25. - 26.3.2017
11-12 YAŞ MANİSA BÖLGESİ MÜSBAKALARI MANİSA, 25. - 26.3.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 392

307.17 KB
11-12 YAŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 11. - 14.5.2017
11-12 YAŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 11. - 14.5.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 391

1,083.34 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ GRUP MÜSABAKASI ISPARTA, 1. - 2.7.2017
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ GRUP MÜSABAKASI ISPARTA, 1. - 2.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 390

354.21 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ,BURSA 27. - 30.7.2017
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ,BURSA 27. - 30.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 389

2,091.73 KB
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 388

1,219.64 KB
11-12 YAŞ BAYAN -ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA-İSTANBUL-GAZİANTEP-SİNOP BÖLGE MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
11-12 YAŞ BAYAN -ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA-İSTANBUL-GAZİANTEP-SİNOP BÖLGE MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
25 Mart 2018
Dosya No: 387

671.51 KB
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 386

1,804.73 KB
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ - OLİMPİK KULAÇLAR YAZ FİNAL MÜSABAKASI GAZİANTEP, 6. - 8.5.2016
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ - OLİMPİK KULAÇLAR YAZ FİNAL MÜSABAKASI GAZİANTEP, 6. - 8.5.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 385

411.26 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 384

492.79 KB
ŞAMPİYON KULAÇLAR, OLİMPİK KULAÇLAR KIŞ FİNAL MÜSABAKASI MARMARİS / MUĞLA, 29. - 31.1.2016
ŞAMPİYON KULAÇLAR, OLİMPİK KULAÇLAR KIŞ FİNAL MÜSABAKASI MARMARİS / MUĞLA, 29. - 31.1.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 383

907.10 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 382

441.68 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 381

441.68 KB
TÜRİYE TURKCELL YILDIZLAR - CANAN ATEŞ, GENÇLER- AÇIK YAŞ - AYHAN KARATAŞ YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 05. - 9.8.2014
TÜRİYE TURKCELL YILDIZLAR - CANAN ATEŞ, GENÇLER- AÇIK YAŞ - AYHAN KARATAŞ YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 05. - 9.8.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 380

1,359.33 KB
milli takım seçme müsabakaları istanbul, 17. - 20.4.2014
milli takım seçme müsabakaları istanbul, 17. - 20.4.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 379

549.06 KB
ANADOLU YILDIZLARI FİNAL YARIŞI SAKARYA, 3. - 4.5.2014
ANADOLU YILDIZLARI FİNAL YARIŞI SAKARYA, 3. - 4.5.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 378

167.67 KB
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ MÜSABAKASI MARMARİS, 1. - 3.5.2014
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ MÜSABAKASI MARMARİS, 1. - 3.5.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 377

305.57 KB
ANADOLU YILDIZLARI ÇANAKKALE YARI FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 15. - 16.3.2014
ANADOLU YILDIZLARI ÇANAKKALE YARI FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 15. - 16.3.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 376

137.75 KB
23 NİSAN ÖN ELEME YAŞ GRUBUNA VE BRANŞLARINA GÖRE SIRALAMA-2014
23 NİSAN ÖN ELEME YAŞ GRUBUNA VE BRANŞLARINA GÖRE SIRALAMA-2014
25 Mart 2018
Dosya No: 375

890.11 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME YARIŞLARI (EGE GRUBU) İZMİR, 22. - 23.2.2014
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME YARIŞLARI (EGE GRUBU) İZMİR, 22. - 23.2.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 374

97.07 KB
ÜNSAL FİKİRCİ GENÇLER VE AÇIKYAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 19. - 22.12.2013
ÜNSAL FİKİRCİ GENÇLER VE AÇIKYAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 19. - 22.12.2013
25 Mart 2018
Dosya No: 373

945.29 KB
GELECEĞİN ŞAMPYON KULAÇLARI MARMARSİTE BULUŞUYOR
GELECEĞİN ŞAMPYON KULAÇLARI MARMARSİTE BULUŞUYOR
25 Mart 2018
Dosya No: 372

417.84 KB
OLİMPİK KULAÇLAR 2013 İZMİR, 22. - 24.11.2013
OLİMPİK KULAÇLAR 2013 İZMİR, 22. - 24.11.2013
25 Mart 2018
Dosya No: 371

189.10 KB
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
25 Mart 2018
Dosya No: 370

125.28 KB
2013 - TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL19. - 23.12.2012
2013 - TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL19. - 23.12.2012
25 Mart 2018
Dosya No: 369

1,950.60 KB
2012- 23 NİSAN ÖNELEME YARIŞLARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
2012- 23 NİSAN ÖNELEME YARIŞLARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
25 Mart 2018
Dosya No: 368

404.98 KB
KIRKPINAR YÜZME YARIŞMALARI 11-12 TEMMUZ 2011 – EDİRNE
KIRKPINAR YÜZME YARIŞMALARI 11-12 TEMMUZ 2011 – EDİRNE
24 Mart 2018
Dosya No: 367

383.55 KB
Turkiye Şampiyonası Istanbul, 6/ - 10/4/2011
Turkiye Şampiyonası Istanbul, 6/ - 10/4/2011
24 Mart 2018
Dosya No: 366

521.03 KB
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
24 Mart 2018
Dosya No: 365

415.20 KB
23 NİSAN FESTİVALİ-ANKARA, 22. - 24.4.2010
23 NİSAN FESTİVALİ-ANKARA, 22. - 24.4.2010
24 Mart 2018
Dosya No: 364

199.77 KB
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUK OYUNLARI YÜZME MÜSABAKALARI Ankara, 29. - 30.4.2011
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUK OYUNLARI YÜZME MÜSABAKALARI Ankara, 29. - 30.4.2011
24 Mart 2018
Dosya No: 363

167.18 KB
TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI - İSTANBUL 21-24 TEMMUZ 2010
TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI - İSTANBUL 21-24 TEMMUZ 2010
24 Mart 2018
Dosya No: 362

616.20 KB
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI 9-10 OCAK 2010- ADANA
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI 9-10 OCAK 2010- ADANA
24 Mart 2018
Dosya No: 361

1,433.43 KB
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI-2 15-16 MAYIS 2010 İZMİR
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI-2 15-16 MAYIS 2010 İZMİR
24 Mart 2018
Dosya No: 360

185.24 KB
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSBAKALARI (Harmanlanmış Liste) , 26. - 28.11.2010
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSBAKALARI (Harmanlanmış Liste) , 26. - 28.11.2010
24 Mart 2018
Dosya No: 359

697.07 KB
Türkiye Kış Yüzme Şampiyonası Ön Eleme Müsabakaları (Muğla) Muğla, 26. - 28.11.2010
Türkiye Kış Yüzme Şampiyonası Ön Eleme Müsabakaları (Muğla) Muğla, 26. - 28.11.2010
24 Mart 2018
Dosya No: 358

335.53 KB
9-10 YAŞ YAZ YÜZME MÜSABAKALARI - 19-20 HAZİRAN 2010 KARMA SONUÇLAR
9-10 YAŞ YAZ YÜZME MÜSABAKALARI - 19-20 HAZİRAN 2010 KARMA SONUÇLAR
24 Mart 2018
Dosya No: 357

585.56 KB
9-10 YAŞ (2000-2001) YAZ YÜZME YARIŞMALARI DENİZLİ 19-20 HAZİRAN 2010
9-10 YAŞ (2000-2001) YAZ YÜZME YARIŞMALARI DENİZLİ 19-20 HAZİRAN 2010
24 Mart 2018
Dosya No: 356

139.66 KB
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 17-21 MART 2010
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 17-21 MART 2010
24 Mart 2018
Dosya No: 355

1,759.87 KB
23 NİSAN ULUSLAR ARASI YÜZME MÜSABAKASI 23-25 NİSAN 2010 İSTANBUL
23 NİSAN ULUSLAR ARASI YÜZME MÜSABAKASI 23-25 NİSAN 2010 İSTANBUL
24 Mart 2018
Dosya No: 354

233.24 KB
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25m)İSTANBUL, 22. - 26.12.2010
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25m)İSTANBUL, 22. - 26.12.2010
24 Mart 2018
Dosya No: 353

418.14 KB
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME MÜSABAKALARI 7-8 AĞUSTOS 2010 İZMİR
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME MÜSABAKALARI 7-8 AĞUSTOS 2010 İZMİR
24 Mart 2018
Dosya No: 352

162.27 KB
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
24 Mart 2018
Dosya No: 351

1,248.11 KB
OLİMPİK KULAÇLAR-BİRLEŞTİRİLMİŞ
OLİMPİK KULAÇLAR-BİRLEŞTİRİLMİŞ
24 Mart 2018
Dosya No: 350

6,278.22 KB
ULUSLARARASI 23 NİSAN YÜZME MÜSABAKASI
ULUSLARARASI 23 NİSAN YÜZME MÜSABAKASI
24 Mart 2018
Dosya No: 349

670.66 KB
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMP.KAYSERİ 31 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS 2009
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMP.KAYSERİ 31 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS 2009
24 Mart 2018
Dosya No: 348

1,241.32 KB
11-12 YAŞ TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 24-26 TEMMUZ 2009
11-12 YAŞ TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 24-26 TEMMUZ 2009
24 Mart 2018
Dosya No: 347

705.91 KB
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIKYAŞ YÜZME KUPASI
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIKYAŞ YÜZME KUPASI
24 Mart 2018
Dosya No: 346

826.42 KB
7-8 KASIM 2009 TÜRKİYE KISAKULVAR ŞAMPİYONASI ÖNELEME MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
7-8 KASIM 2009 TÜRKİYE KISAKULVAR ŞAMPİYONASI ÖNELEME MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
24 Mart 2018
Dosya No: 345

3,892.04 KB
9-10 YAŞ BÖLGESEL ALT YAPI YÜZME MÜSABAKALARI-İZMİR 20-21 HAZİRAN 2009
9-10 YAŞ BÖLGESEL ALT YAPI YÜZME MÜSABAKALARI-İZMİR 20-21 HAZİRAN 2009
24 Mart 2018
Dosya No: 344

288.88 KB
10-11-12 YAŞ OLİMPİK KULAÇLAR(MARMARİS)
10-11-12 YAŞ OLİMPİK KULAÇLAR(MARMARİS)
24 Mart 2018
Dosya No: 343

328.31 KB
TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI 17-18-19-20 ARALIK-2009 İSTANBUL
TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI 17-18-19-20 ARALIK-2009 İSTANBUL
24 Mart 2018
Dosya No: 342

2,918.34 KB
EGE KUPASI 2008 FİNAL SONUÇLARI
EGE KUPASI 2008 FİNAL SONUÇLARI
24 Mart 2018
Dosya No: 341

408.81 KB
KULÜPLERARASI KATEGORİ FİNAL MÜSABAKALARI 18-21 ARALIK 2008 İSTANBUL
KULÜPLERARASI KATEGORİ FİNAL MÜSABAKALARI 18-21 ARALIK 2008 İSTANBUL
24 Mart 2018
Dosya No: 340

675.58 KB
23 NİSAN YÜZME YARIŞLARI ANKARA 25/4/2008
23 NİSAN YÜZME YARIŞLARI ANKARA 25/4/2008
24 Mart 2018
Dosya No: 339

835.50 KB
TÜRKİYE 11-12 YAŞ BAYAN-13-14 YAŞ ERKEKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI (SCM) ANKARA 17-18 ŞUBAT 2007
TÜRKİYE 11-12 YAŞ BAYAN-13-14 YAŞ ERKEKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI (SCM) ANKARA 17-18 ŞUBAT 2007
22 Mart 2018
Dosya No: 335

124.49 KB
KIŞ KUPASI SABAH SEÇME SONUÇLARI
KIŞ KUPASI SABAH SEÇME SONUÇLARI
22 Mart 2018
Dosya No: 334

89.28 KB
KULÜPLERARASI KIŞ KUPASI 11-12 YAŞ BAYANLAR 13-14 YAŞ ERKEKLER ÖN ELEME MÜSABAKALARI İSTANBUL-İZMİR KARMA DERECELERİ
KULÜPLERARASI KIŞ KUPASI 11-12 YAŞ BAYANLAR 13-14 YAŞ ERKEKLER ÖN ELEME MÜSABAKALARI İSTANBUL-İZMİR KARMA DERECELERİ
22 Mart 2018
Dosya No: 333

164.42 KB
22-23-24 HAZİRAN 2007 TARİHLERE ARASINDA İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, BALIKESİR, SAMSUN VE ADANA'DA YAPILAN 9-10 VE 11-12 YAS YARIŞMA SONUÇLARININ HARMARLANMIS
22-23-24 HAZİRAN 2007 TARİHLERE ARASINDA İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, BALIKESİR, SAMSUN VE ADANA'DA YAPILAN 9-10 VE 11-12 YAS YARIŞMA SONUÇLARININ HARMARLANMIS
22 Mart 2018
Dosya No: 332

516.50 KB
11-12 YAŞ BAYAN / 13-14 YAŞ ERKEKLER TÜRKİYE KULÜPLER ARASI KIŞ KUPASI FİNAL YARIŞLARI 2 – 3 HAZİRAN 2007- İZMİR
11-12 YAŞ BAYAN / 13-14 YAŞ ERKEKLER TÜRKİYE KULÜPLER ARASI KIŞ KUPASI FİNAL YARIŞLARI 2 – 3 HAZİRAN 2007- İZMİR
22 Mart 2018
Dosya No: 331

257.68 KB
KISA KULVAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 25-29 ARALIK 2007
KISA KULVAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 25-29 ARALIK 2007
22 Mart 2018
Dosya No: 330

582.17 KB
TYF 50. YIL KUPASI-2007-AĞUSTOS
TYF 50. YIL KUPASI-2007-AĞUSTOS
22 Mart 2018
Dosya No: 329

218.34 KB
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA YARIŞLARI-2007
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA YARIŞLARI-2007
22 Mart 2018
Dosya No: 328

204.21 KB
SPEEDO TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI-İZMİR 13-16 TEMMUZ 2006
SPEEDO TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI-İZMİR 13-16 TEMMUZ 2006
22 Mart 2018
Dosya No: 327

253.10 KB
TÜRKİYE KÜÇÜKLER BÖLGESEL MÜSABAKALARI KARMA YARIŞMA SONUÇLARI ADANA-ANKARA-İZMİR-İSTANBUL 1 - İSTANBUL 2 21-23 TEMMUZ 2006
TÜRKİYE KÜÇÜKLER BÖLGESEL MÜSABAKALARI KARMA YARIŞMA SONUÇLARI ADANA-ANKARA-İZMİR-İSTANBUL 1 - İSTANBUL 2 21-23 TEMMUZ 2006
22 Mart 2018
Dosya No: 326

868.96 KB
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK MİNİKLER VE YAŞ GRUPLARI TÜRKİYEŞAMPİYONASI İSTANBUL (21-23 NİSAN 2006)
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK MİNİKLER VE YAŞ GRUPLARI TÜRKİYEŞAMPİYONASI İSTANBUL (21-23 NİSAN 2006)
22 Mart 2018
Dosya No: 324

191.05 KB
19 Mayıs Yüzme Turnuvası - Marmaris
19 Mayıs Yüzme Turnuvası - Marmaris
22 Mart 2018
Dosya No: 323

87.88 KB
TÜRKİYE KULÜPLERARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ANKARA 16-19 MART 2006
TÜRKİYE KULÜPLERARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ANKARA 16-19 MART 2006
22 Mart 2018
Dosya No: 322

133.59 KB
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSABAKALARI 23-24 ARALIK 2006 MARMARİS GRUBU
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSABAKALARI 23-24 ARALIK 2006 MARMARİS GRUBU
22 Mart 2018
Dosya No: 321

41.89 KB
10-11-12 YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI MANİSA (A), BALIKESİR (B), ANKARA (C), ADANA (D) GRUPLARI 22-24 (B,C,D), 26-28 (A) TEMMUZ 2005
10-11-12 YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI MANİSA (A), BALIKESİR (B), ANKARA (C), ADANA (D) GRUPLARI 22-24 (B,C,D), 26-28 (A) TEMMUZ 2005
21 Mart 2018
Dosya No: 319

711.30 KB
2005-ocak-oneleme-25m-eskisehir
2005-ocak-oneleme-25m-eskisehir
21 Mart 2018
Dosya No: 318

94.20 KB
19 MAYIS GENÇLİK YÜZME TURNUVASI İSTANBUL 21-22 MAYIS 2005
19 MAYIS GENÇLİK YÜZME TURNUVASI İSTANBUL 21-22 MAYIS 2005
21 Mart 2018
Dosya No: 317

123.15 KB
FEDERASYON ARENA KUPASI 17-20 Mart 2005 İSTANBUL
FEDERASYON ARENA KUPASI 17-20 Mart 2005 İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 316

97.62 KB
BÖLGESEL 10-11-12 YAŞ YARIŞLARI ADANA-ANKARA-BURSA-İSTANBUL-İZMİR GRUBU HARMANLANMIŞ TOPLU SONUÇLARI
BÖLGESEL 10-11-12 YAŞ YARIŞLARI ADANA-ANKARA-BURSA-İSTANBUL-İZMİR GRUBU HARMANLANMIŞ TOPLU SONUÇLARI
21 Mart 2018
Dosya No: 315

398.31 KB
2005 TÜRKİYE KIŞ KUPASI ÖN ELEME MÜSABAKASI SONUÇLARI
2005 TÜRKİYE KIŞ KUPASI ÖN ELEME MÜSABAKASI SONUÇLARI
21 Mart 2018
Dosya No: 314

1,286.87 KB
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 04-07 AĞUSTOS 2005
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 04-07 AĞUSTOS 2005
21 Mart 2018
Dosya No: 313

363.34 KB
23 NİSAN DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 23.Nis.05 İSTANBUL
23 NİSAN DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 23.Nis.05 İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 312

98.47 KB
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI 01-04 TEMMUZ 2004 İSTANBUL
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI 01-04 TEMMUZ 2004 İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 311

193.03 KB
FEDERASYON KUPASI ŞUBA 2004
FEDERASYON KUPASI ŞUBA 2004
21 Mart 2018
Dosya No: 310

798.88 KB
EGE KUPASI 15-16 Mayıs 2004
EGE KUPASI 15-16 Mayıs 2004
21 Mart 2018
Dosya No: 309

181.09 KB
10-11-12 YAŞ BÖLGESEL YARIŞLARI İSTANBUL-ANKARA-DENİZLİ-ADANA TOKAT TOPLU SONUÇLAR 12-13-14 Mart 2004
10-11-12 YAŞ BÖLGESEL YARIŞLARI İSTANBUL-ANKARA-DENİZLİ-ADANA TOKAT TOPLU SONUÇLAR 12-13-14 Mart 2004
21 Mart 2018
Dosya No: 308

321.69 KB
DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 24-25 NİSAN 2004 ATAKÖY - İSTANBUL
DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 24-25 NİSAN 2004 ATAKÖY - İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 307

273.62 KB
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL-ATAKÖY 03-06 Temmuz 2003 TÜM YARIŞMA SONUÇLARI
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL-ATAKÖY 03-06 Temmuz 2003 TÜM YARIŞMA SONUÇLARI
21 Mart 2018
Dosya No: 306

293.30 KB
FEDERASYON ARENA KUPASI 06-MART 2003
FEDERASYON ARENA KUPASI 06-MART 2003
21 Mart 2018
Dosya No: 305

223.77 KB
FEDERASYON KUPASI ÖN ELEME YARIŞLARI İSTANBUL-İZMİR-ESKİŞEHİR 20-21 ARALIK 2003 TÜM SONUÇLAR
FEDERASYON KUPASI ÖN ELEME YARIŞLARI İSTANBUL-İZMİR-ESKİŞEHİR 20-21 ARALIK 2003 TÜM SONUÇLAR
21 Mart 2018
Dosya No: 304

199.27 KB
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI ATAKÖY - İSTANBUL 26-27 NİSAN 2003
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI ATAKÖY - İSTANBUL 26-27 NİSAN 2003
21 Mart 2018
Dosya No: 303

84.19 KB


TYF Türkiye Yüzme Federasyonu 2019 | 0.04