Yüzme / Sonuçlar

Başlık Tarih Format Dil  
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ,GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 24. - 26.12.2019
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ,GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 24. - 26.12.2019
30 Aralık 2019
Dosya No: 1875

1,567.94 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI (25M) TAKIM PUANLAMASI
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI (25M) TAKIM PUANLAMASI
30 Aralık 2019
Dosya No: 1874

890.74 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI (25M)
TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI (25M)
30 Aralık 2019
Dosya No: 1873

1,245.79 KB
TÜRKİYE TURKCELL KISA KULVAR KÜÇÜK BİREYSEL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 13. - 15.12.2019
TÜRKİYE TURKCELL KISA KULVAR KÜÇÜK BİREYSEL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 13. - 15.12.2019
16 Aralık 2019
Dosya No: 1848

556.66 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ ANKARA, 5. - 8.12.2019
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ ANKARA, 5. - 8.12.2019
11 Aralık 2019
Dosya No: 1839

1,669.53 KB
ANKARA BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 30.11. - 1.12.2019
ANKARA BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 30.11. - 1.12.2019
11 Aralık 2019
Dosya No: 1838

530.36 KB
İSTANBUL BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 23. - 24.11.2019
İSTANBUL BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 23. - 24.11.2019
24 Kasım 2019
Dosya No: 1792

717.18 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ MERSİN BÖLGE MÜSABAKASI MERSİN, 19. - 20.10.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ MERSİN BÖLGE MÜSABAKASI MERSİN, 19. - 20.10.2019
18 Kasım 2019
Dosya No: 1780

367.09 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İSTANBUL BÖLGE MÜSABAKASI İSTANBUL, 18.10.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İSTANBUL BÖLGE MÜSABAKASI İSTANBUL, 18.10.2019
18 Kasım 2019
Dosya No: 1779

747.39 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ BURSA BÖLGE MÜSABAKASI Bursa, 19. - 20.10.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ BURSA BÖLGE MÜSABAKASI Bursa, 19. - 20.10.2019
18 Kasım 2019
Dosya No: 1778

545.49 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ ANKARA BÖLGE MÜSABAKASI ANKARA, 19. - 20.10.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ ANKARA BÖLGE MÜSABAKASI ANKARA, 19. - 20.10.2019
18 Kasım 2019
Dosya No: 1777

427.71 KB
TÜRKİYE ARENA KULÜPLERARASI UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI-YILDIZLAR BİREYSEL MÜSABAKASI 3-6 ağustos 2019
TÜRKİYE ARENA KULÜPLERARASI UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI-YILDIZLAR BİREYSEL MÜSABAKASI 3-6 ağustos 2019
17 Ağustos 2019
Dosya No: 1644

1,905.30 KB
TURKİYE TURKCELL AÇIK YAŞ KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 8. - 9.8.2019
TURKİYE TURKCELL AÇIK YAŞ KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 8. - 9.8.2019
17 Ağustos 2019
Dosya No: 1643

313.95 KB
35th International Prince Islands Swimming Championship Istanbul, 19. - 20.7.2019
35th International Prince Islands Swimming Championship Istanbul, 19. - 20.7.2019
22 Temmuz 2019
Dosya No: 1618

307.00 KB
TÜRKİYE ARENA UZUN KULVAR 13 YAŞ BAYAN, 13 -14 YAŞ ERKEK KÜÇÜKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İZMİR, 12. - 14.7.2019
TÜRKİYE ARENA UZUN KULVAR 13 YAŞ BAYAN, 13 -14 YAŞ ERKEK KÜÇÜKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İZMİR, 12. - 14.7.2019
14 Temmuz 2019
Dosya No: 1596

654.50 KB
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 29.5. - 2.6.2019
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 29.5. - 2.6.2019
10 Haziran 2019
Dosya No: 1496

682.21 KB
2018-2019 Sezonu Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Müsabakaları ELAZIĞ, 27. - 28.4.2019
2018-2019 Sezonu Analig Yıldızlar Ligi Yarı Finali Yüzme Müsabakaları ELAZIĞ, 27. - 28.4.2019
29 Nisan 2019
Dosya No: 1375

155.47 KB
TEKİRDAG ANALIG YILDIZLAR LIGI YARI FINAL MUSABAKALARI TEKİRDAĞ, 27. - 28.4.2019
TEKİRDAG ANALIG YILDIZLAR LIGI YARI FINAL MUSABAKALARI TEKİRDAĞ, 27. - 28.4.2019
29 Nisan 2019
Dosya No: 1374

191.42 KB
ANALİG SİNOP GRUP MÜSABAKALARI SİNOP, 27. - 28.4.2019 1
ANALİG SİNOP GRUP MÜSABAKALARI SİNOP, 27. - 28.4.2019 1
29 Nisan 2019
Dosya No: 1373

167.32 KB
ANALİG KAYSERİ YARI FİNAL MÜSABAKALARI KAYSERİ, 27. - 28.4.2019
ANALİG KAYSERİ YARI FİNAL MÜSABAKALARI KAYSERİ, 27. - 28.4.2019
29 Nisan 2019
Dosya No: 1372

203.98 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İZMİR GRUP MÜSABAKASI İZMİR, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İZMİR GRUP MÜSABAKASI İZMİR, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1344

591.94 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAMSUN GRUP MÜSABAKASI SAMSUN, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAMSUN GRUP MÜSABAKASI SAMSUN, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1343

308.29 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAKARYA GRUP MÜSABAKASI SAKARYA, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ SAKARYA GRUP MÜSABAKASI SAKARYA, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1342

365.87 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ KAYSERİ GRUP MÜSABAKASI KAYSERİ, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ KAYSERİ GRUP MÜSABAKASI KAYSERİ, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1341

318.55 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İSTANBUL GRUP MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ İSTANBUL GRUP MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1340

655.68 KB
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ ANKARA GRUP MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.4.2019
11-12 ULUSAL GELİŞİM PROJESİ ANKARA GRUP MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.4.2019
21 Nisan 2019
Dosya No: 1339

429.67 KB
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 3. - 7.4.2019
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ EDİRNE, 3. - 7.4.2019
08 Nisan 2019
Dosya No: 1286

1,602.56 KB
TURKIYE OKUL GENCLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EDIRNE, 28. - 29.3.2019
TURKIYE OKUL GENCLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI EDIRNE, 28. - 29.3.2019
08 Nisan 2019
Dosya No: 1285

211.23 KB
MERSİN, 22. - 24.3.2019
MERSİN, 22. - 24.3.2019
29 Mart 2019
Dosya No: 1266

836.45 KB
Okul Sporları Gençler Grup Müsabakaları-Gebze KOCAELİ, 2. - 3.3.2019
Okul Sporları Gençler Grup Müsabakaları-Gebze KOCAELİ, 2. - 3.3.2019
04 Mart 2019
Dosya No: 1185

142.16 KB
OKUL SPORLARI GENÇLER YÜZME MÜSABAKA TRABZON, 2. - 3.3.2019
OKUL SPORLARI GENÇLER YÜZME MÜSABAKA TRABZON, 2. - 3.3.2019
04 Mart 2019
Dosya No: 1184

141.50 KB
OKULLARARASI GENÇLER GRUP YARIŞLARI KAYSERİ
OKULLARARASI GENÇLER GRUP YARIŞLARI KAYSERİ
04 Mart 2019
Dosya No: 1183

121.06 KB
OKULSPORLARI GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI ANTALYA / ALANYA, 2. - 3.3.2019
OKULSPORLARI GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI ANTALYA / ALANYA, 2. - 3.3.2019
04 Mart 2019
Dosya No: 1182

223.00 KB
1. INTERNATIONAL TURKCELL EDİRNE CUP SWIMMING COMPETITION EDIRNE, 8. - 10.2.2019
1. INTERNATIONAL TURKCELL EDİRNE CUP SWIMMING COMPETITION EDIRNE, 8. - 10.2.2019
21 Şubat 2019
Dosya No: 1140

739.62 KB
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 24. - 28.12.2018
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 24. - 28.12.2018
03 Ocak 2019
Dosya No: 912

655.69 KB
TURKCELL TÜRKİYE KISA KULVAR KÜÇÜK VE YILDIZ BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 23.12.2018
TURKCELL TÜRKİYE KISA KULVAR KÜÇÜK VE YILDIZ BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 23.12.2018
26 Aralık 2018
Dosya No: 885

1,188.05 KB
13_16_ARALIK_2018_11_12_FINAL_TRABZON TRABZON, 13. - 16.12.2018
13_16_ARALIK_2018_11_12_FINAL_TRABZON TRABZON, 13. - 16.12.2018
26 Aralık 2018
Dosya No: 883

1,346.54 KB
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 28.11. - 2.12.2018
TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ TÜRKİYE UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 28.11. - 2.12.2018
02 Aralık 2018
Dosya No: 824

1,371.05 KB
TURKCELL AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 15. - 18.11.2018
TURKCELL AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 15. - 18.11.2018
19 Kasım 2018
Dosya No: 795

437.70 KB
ANTALYA 1. KADEME YÜZME ANTRENÖRLÜĞÜ KURS SONUÇLARI
ANTALYA 1. KADEME YÜZME ANTRENÖRLÜĞÜ KURS SONUÇLARI
12 Kasım 2018
Dosya No: 791

23.74 KB
ANKARA BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.10.2018
ANKARA BÖLGE KARMALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 13. - 14.10.2018
16 Ekim 2018
Dosya No: 736

213.78 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISPARTA 13 - 14 EKİM 2018
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISPARTA 13 - 14 EKİM 2018
16 Ekim 2018
Dosya No: 735

139.08 KB
TYF BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISTANBUL ISTANBUL, 13. - 14.10.2018
TYF BOLGE KARMALARI SECME MUSABAKALARI - ISTANBUL ISTANBUL, 13. - 14.10.2018
16 Ekim 2018
Dosya No: 734

339.24 KB
TYF 11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP BÖLGE YARIŞI ADANA, 28. - 29.7.2018
TYF 11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2.ETAP BÖLGE YARIŞI ADANA, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 676

219.62 KB
SAMSUN 11-12 YAŞ BAYAN-ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE MÜSABAKASI SAMSUN, 28. - 29.7.2018
SAMSUN 11-12 YAŞ BAYAN-ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE MÜSABAKASI SAMSUN, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 675

184.81 KB
ANKARA 11-12 Yaş Yüzme Gelişim Projesi 2.Etap Bölge Yarışı ANKARA, 28. - 29.7.2018
ANKARA 11-12 Yaş Yüzme Gelişim Projesi 2.Etap Bölge Yarışı ANKARA, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 674

197.53 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 673

771.12 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN - ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 2. ETAP BÖLGE 50M Denizli, 28. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 672

771.12 KB
11-12 YAS BAYAN - ERKEK YUZME GELİSİM PROJESI 2.ETAP BOLGE YARISLARI KOCAELI - GEBZE, 27. - 29.7.2018
11-12 YAS BAYAN - ERKEK YUZME GELİSİM PROJESI 2.ETAP BOLGE YARISLARI KOCAELI - GEBZE, 27. - 29.7.2018
30 Temmuz 2018
Dosya No: 671

361.94 KB
34th International Prince Islands Swimming Championship in memory of GAZAROS UNAN Istanbul, 20. - 21.7.2018
34th International Prince Islands Swimming Championship in memory of GAZAROS UNAN Istanbul, 20. - 21.7.2018
23 Temmuz 2018
Dosya No: 660

334.93 KB
13 YAŞ ERKEK BİREYSEL YÜZME ŞAMP -YILDIZ-GENÇ AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MILLI TAKIM SECMESİ İSTANBUL, 11. - 15.7.2018
13 YAŞ ERKEK BİREYSEL YÜZME ŞAMP -YILDIZ-GENÇ AÇIK YAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR MILLI TAKIM SECMESİ İSTANBUL, 11. - 15.7.2018
17 Temmuz 2018
Dosya No: 642

1,870.40 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE FİNALİ KOCAELİ, 4. - 6.6.2018
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE FİNALİ KOCAELİ, 4. - 6.6.2018
18 Haziran 2018
Dosya No: 612

233.15 KB
TURKCELL UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL (50M) İSTANBUL, 31.5. - 3.6.2018
TURKCELL UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL (50M) İSTANBUL, 31.5. - 3.6.2018
18 Haziran 2018
Dosya No: 611

633.86 KB
SAMSUN OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKASI SAMSUN, 25. - 27.5.2018
SAMSUN OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKASI SAMSUN, 25. - 27.5.2018
30 May 2018
Dosya No: 578

199.65 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ FİNAL MÜSABAKASI KARABÜK, 13.5.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ FİNAL MÜSABAKASI KARABÜK, 13.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 568

162.82 KB
11-12 YAŞ 1. ETAP TÜRKİYE FİNAL MÜSABAKASI (25M) İSTANBUL, 10. - 13.5.2018
11-12 YAŞ 1. ETAP TÜRKİYE FİNAL MÜSABAKASI (25M) İSTANBUL, 10. - 13.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 566

1,182.70 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI SAKARYA SAKARYA, 4. - 6.5.2018
OKUL SPORLARI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI SAKARYA SAKARYA, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 565

199.16 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR KIZ-ERKEK ORDU GRUP MÜSABAKALARI ORDU, 4. - 6.5.2018
OKUL SPORLARI YILDIZLAR KIZ-ERKEK ORDU GRUP MÜSABAKALARI ORDU, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 564

189.12 KB
KAYSERİ OKULLARARASI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 4. - 6.5.2018
KAYSERİ OKULLARARASI YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 563

138.94 KB
2018 YÜZME YILDIZLAR (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI Antalya - Alanya, 4. - 6.5.2018
2018 YÜZME YILDIZLAR (ERKEK-KIZ) GRUP YARIŞMALARI Antalya - Alanya, 4. - 6.5.2018
22 May 2018
Dosya No: 562

313.20 KB
okul sporları küçükler gurup müsabakaları KIRIKKALE, 27. - 29.4.2018
okul sporları küçükler gurup müsabakaları KIRIKKALE, 27. - 29.4.2018
22 May 2018
Dosya No: 561

174.78 KB
OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ADANA GRUP MÜSABAKASI ADANA, 27. - 29.4.2018
OKUL SPOR FAALİYETLERİ KÜÇÜKLER YÜZME ADANA GRUP MÜSABAKASI ADANA, 27. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 554

184.62 KB
OKUL SPORLARI YÜZME KÜÇÜKLER İZMİR GRUP MÜSABAKALARI İZMİR, 27. - 29.4.2018
OKUL SPORLARI YÜZME KÜÇÜKLER İZMİR GRUP MÜSABAKALARI İZMİR, 27. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 553

138.13 KB
ŞANLIURFA 2018 OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER GRUP MÜSABAKALARI ŞANLIURFA, 27. - 29.4.2018
ŞANLIURFA 2018 OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER GRUP MÜSABAKALARI ŞANLIURFA, 27. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 552

101.68 KB
TÜRKİYE ÜNİVERSİTELER ARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ADANA, 6. - 8.5.2018
TÜRKİYE ÜNİVERSİTELER ARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ADANA, 6. - 8.5.2018
16 May 2018
Dosya No: 551

418.97 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI VAN, 28. - 29.4.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI VAN, 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 550

801.92 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI ORDU, 28. - 29.4.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YARI FİNAL MÜSABAKASI ORDU, 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 549

801.92 KB
ANALİG NİĞDE YARI FİNAL MÜSABAKALARI NİĞDE, 28. - 29.4.2018
ANALİG NİĞDE YARI FİNAL MÜSABAKALARI NİĞDE, 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 548

185.81 KB
ANALİG YARI FİNAL ÇANAKKALE , 28. - 29.4.2018
ANALİG YARI FİNAL ÇANAKKALE , 28. - 29.4.2018
16 May 2018
Dosya No: 547

183.58 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ADIYAMAN GRUP MÜSABAKALARI ADIYAMAN, 24. - 25.3.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ADIYAMAN GRUP MÜSABAKALARI ADIYAMAN, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 437

87.74 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 24. - 25.3.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI KAYSERİ, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 436

119.80 KB
TRABZON 2017-2018 ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI TRABZON, 24. - 25.3.2018
TRABZON 2017-2018 ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI TRABZON, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 435

112.58 KB
GEBZE ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI GEBZE, 24. - 25.3.2018
GEBZE ANADOLU YILDIZLARI GRUP MÜSABAKASI GEBZE, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 434

186.27 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI (DOĞU ANADOLU BÖLGESİ) ELAZIĞ, 24. - 25.3.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI (DOĞU ANADOLU BÖLGESİ) ELAZIĞ, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 433

744.31 KB
2017-2018 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME ESKİŞEHİR GRUP MÜSABAKASI ESKİŞEHİR, 24. - 25.3.2018
2017-2018 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME ESKİŞEHİR GRUP MÜSABAKASI ESKİŞEHİR, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 432

142.67 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MERSİN GRUP MÜSABAKALARI MERSİN, 24. - 25.3.2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ MERSİN GRUP MÜSABAKALARI MERSİN, 24. - 25.3.2018
26 Mart 2018
Dosya No: 431

214.75 KB
TÜRKİYE TÜRKCELL UZUN KULVAR YILDIZ-GENÇ VE AÇIKYAŞ MİLLİ TAKIM MÜSABAKASI İSTANBUL, 14. - 18.3.2018
TÜRKİYE TÜRKCELL UZUN KULVAR YILDIZ-GENÇ VE AÇIKYAŞ MİLLİ TAKIM MÜSABAKASI İSTANBUL, 14. - 18.3.2018
25 Mart 2018
Dosya No: 430

1,416.02 KB
TÜRKİYE YILDIZLAR VE MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.3.2018
TÜRKİYE YILDIZLAR VE MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI İSTANBUL, 12. - 14.3.2018
25 Mart 2018
Dosya No: 429

642.79 KB
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI- (25m) İSTANBUL, 20. - 24.12.2017
TURKCELL TÜRKİYE KULÜPLERARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI- (25m) İSTANBUL, 20. - 24.12.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 428

1,866.60 KB
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 427

571.11 KB
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ SİNOP SİNOP, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ SİNOP SİNOP, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 426

293.22 KB
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 425

343.78 KB
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) İSTANBUL, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) İSTANBUL, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 424

437.77 KB
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) GAZIANTEP, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ (25M) GAZIANTEP, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 423

169.14 KB
TURKCELL TÜRKİYE UZUN KULVAR YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI 50M İSTANBUL, 15. - 19.11.2017
TURKCELL TÜRKİYE UZUN KULVAR YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI 50M İSTANBUL, 15. - 19.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 422

1,306.51 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI KOCAELİ, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI KOCAELİ, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 421

70.24 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 420

124.85 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI istanbul, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI istanbul, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 419

214.28 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI GAZİANTEP, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI GAZİANTEP, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 417

95.93 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI ANKARA, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 415

94.17 KB
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YÜZME YARIŞMALARI NİĞDE, 2-3-4 HAZİRAN 2017
OKUL SPORLARI YILDIZLAR TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ YÜZME YARIŞMALARI NİĞDE, 2-3-4 HAZİRAN 2017
25 Mart 2018
Dosya No: 414

270.30 KB
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AKSARAY, 26. - 28.5.2017
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AKSARAY, 26. - 28.5.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 413

212.07 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 411

420.71 KB
ÜMİT OĞUZOĞLU ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 16. - 20.12.2015
ÜMİT OĞUZOĞLU ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 16. - 20.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 410

1,030.91 KB
TÜRKİYE YILDIZLAR YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 20. - 24.1.2016
TÜRKİYE YILDIZLAR YUZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 20. - 24.1.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 409

970.80 KB
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 408

914.45 KB
TÜRKİYE YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 24.7.2016
TÜRKİYE YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 20. - 24.7.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 407

742.06 KB
ANADOLU KUPASI 2016 SAMSUN, 29 - 31.7.2016
ANADOLU KUPASI 2016 SAMSUN, 29 - 31.7.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 406

393.07 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 405

489.80 KB
TYF ŞEHİTLERİMİZE SAYGI TÜRKİYE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 21. - 25.12.2016
TYF ŞEHİTLERİMİZE SAYGI TÜRKİYE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25 M.) İSTANBUL, 21. - 25.12.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 404

631.81 KB
2017 TÜRKİYE BİREYSEL YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI ve MİLLİ TAKIM KAMP SEÇMESİ (25m) İSTANBUL, 18 - 21.1.2017
2017 TÜRKİYE BİREYSEL YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI ve MİLLİ TAKIM KAMP SEÇMESİ (25m) İSTANBUL, 18 - 21.1.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 403

922.13 KB
OĞUZ ASLANOĞLU YÜZME YARIŞLARI - (50m) İSTANBUL, 13. - 15.4.2017
OĞUZ ASLANOĞLU YÜZME YARIŞLARI - (50m) İSTANBUL, 13. - 15.4.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 402

607.93 KB
ANALİG FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 31.3. - 2.4.2017
ANALİG FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 31.3. - 2.4.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 401

401.82 KB
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 400

1,219.64 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ BURSA, 27. - 30.7.2017
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ BURSA, 27. - 30.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 399

681.50 KB
XIII NEMO CUP 2017 Skopje, 11. - 12.11.2017
XIII NEMO CUP 2017 Skopje, 11. - 12.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 398

670.35 KB
ALEXANDRA SELANİK
ALEXANDRA SELANİK
25 Mart 2018
Dosya No: 397

619.27 KB
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL, 18. - 20.12.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 396

670.85 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU BÖLGE KARMALARI YURT DIŞI MÜSABAKALARI SEÇME MÜSABAKASI İZMİR, 7. - 8.10.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 395

286.90 KB
“GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİS’TE BULUŞUYOR” 7.YIL YÜZME TURNUVASI MARMARİS, 27. - 29.1.2017
“GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİS’TE BULUŞUYOR” 7.YIL YÜZME TURNUVASI MARMARİS, 27. - 29.1.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 394

414.98 KB
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI MUĞLA, 25. - 26.11.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 393

543.98 KB
11-12 YAŞ MANİSA BÖLGESİ MÜSBAKALARI MANİSA, 25. - 26.3.2017
11-12 YAŞ MANİSA BÖLGESİ MÜSBAKALARI MANİSA, 25. - 26.3.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 392

307.17 KB
11-12 YAŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 11. - 14.5.2017
11-12 YAŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 11. - 14.5.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 391

1,083.34 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ GRUP MÜSABAKASI ISPARTA, 1. - 2.7.2017
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ GRUP MÜSABAKASI ISPARTA, 1. - 2.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 390

354.21 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ,BURSA 27. - 30.7.2017
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ TÜRKİYE FİNALİ,BURSA 27. - 30.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 389

2,091.73 KB
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
TÜRKİYE BİREYSEL KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 5. - 9.7.2017
25 Mart 2018
Dosya No: 388

1,219.64 KB
11-12 YAŞ BAYAN -ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA-İSTANBUL-GAZİANTEP-SİNOP BÖLGE MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
11-12 YAŞ BAYAN -ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA-İSTANBUL-GAZİANTEP-SİNOP BÖLGE MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
25 Mart 2018
Dosya No: 387

671.51 KB
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
MUSTAFA ACET ANISINA TURKCELL AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (50 M.) MERSİN, 25. - 29.5.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 386

1,804.73 KB
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ - OLİMPİK KULAÇLAR YAZ FİNAL MÜSABAKASI GAZİANTEP, 6. - 8.5.2016
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ - OLİMPİK KULAÇLAR YAZ FİNAL MÜSABAKASI GAZİANTEP, 6. - 8.5.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 385

411.26 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 17. - 18.12.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 384

492.79 KB
ŞAMPİYON KULAÇLAR, OLİMPİK KULAÇLAR KIŞ FİNAL MÜSABAKASI MARMARİS / MUĞLA, 29. - 31.1.2016
ŞAMPİYON KULAÇLAR, OLİMPİK KULAÇLAR KIŞ FİNAL MÜSABAKASI MARMARİS / MUĞLA, 29. - 31.1.2016
25 Mart 2018
Dosya No: 383

907.10 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 382

441.68 KB
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İSTANBUL, 10. - 13.12.2015
25 Mart 2018
Dosya No: 381

441.68 KB
TÜRİYE TURKCELL YILDIZLAR - CANAN ATEŞ, GENÇLER- AÇIK YAŞ - AYHAN KARATAŞ YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 05. - 9.8.2014
TÜRİYE TURKCELL YILDIZLAR - CANAN ATEŞ, GENÇLER- AÇIK YAŞ - AYHAN KARATAŞ YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 05. - 9.8.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 380

1,359.33 KB
milli takım seçme müsabakaları istanbul, 17. - 20.4.2014
milli takım seçme müsabakaları istanbul, 17. - 20.4.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 379

549.06 KB
ANADOLU YILDIZLARI FİNAL YARIŞI SAKARYA, 3. - 4.5.2014
ANADOLU YILDIZLARI FİNAL YARIŞI SAKARYA, 3. - 4.5.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 378

167.67 KB
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ MÜSABAKASI MARMARİS, 1. - 3.5.2014
23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ MÜSABAKASI MARMARİS, 1. - 3.5.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 377

305.57 KB
ANADOLU YILDIZLARI ÇANAKKALE YARI FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 15. - 16.3.2014
ANADOLU YILDIZLARI ÇANAKKALE YARI FİNAL MÜSABAKALARI ÇANAKKALE, 15. - 16.3.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 376

137.75 KB
23 NİSAN ÖN ELEME YAŞ GRUBUNA VE BRANŞLARINA GÖRE SIRALAMA-2014
23 NİSAN ÖN ELEME YAŞ GRUBUNA VE BRANŞLARINA GÖRE SIRALAMA-2014
25 Mart 2018
Dosya No: 375

890.11 KB
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME YARIŞLARI (EGE GRUBU) İZMİR, 22. - 23.2.2014
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ YÜZME YARIŞLARI (EGE GRUBU) İZMİR, 22. - 23.2.2014
25 Mart 2018
Dosya No: 374

97.07 KB
ÜNSAL FİKİRCİ GENÇLER VE AÇIKYAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 19. - 22.12.2013
ÜNSAL FİKİRCİ GENÇLER VE AÇIKYAŞ TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL, 19. - 22.12.2013
25 Mart 2018
Dosya No: 373

945.29 KB
GELECEĞİN ŞAMPYON KULAÇLARI MARMARSİTE BULUŞUYOR
GELECEĞİN ŞAMPYON KULAÇLARI MARMARSİTE BULUŞUYOR
25 Mart 2018
Dosya No: 372

417.84 KB
OLİMPİK KULAÇLAR 2013 İZMİR, 22. - 24.11.2013
OLİMPİK KULAÇLAR 2013 İZMİR, 22. - 24.11.2013
25 Mart 2018
Dosya No: 371

189.10 KB
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
25 Mart 2018
Dosya No: 370

125.28 KB
2013 - TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL19. - 23.12.2012
2013 - TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL19. - 23.12.2012
25 Mart 2018
Dosya No: 369

1,950.60 KB
2012- 23 NİSAN ÖNELEME YARIŞLARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
2012- 23 NİSAN ÖNELEME YARIŞLARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
25 Mart 2018
Dosya No: 368

404.98 KB
KIRKPINAR YÜZME YARIŞMALARI 11-12 TEMMUZ 2011 – EDİRNE
KIRKPINAR YÜZME YARIŞMALARI 11-12 TEMMUZ 2011 – EDİRNE
24 Mart 2018
Dosya No: 367

383.55 KB
Turkiye Şampiyonası Istanbul, 6/ - 10/4/2011
Turkiye Şampiyonası Istanbul, 6/ - 10/4/2011
24 Mart 2018
Dosya No: 366

521.03 KB
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
GELECEĞİN ŞAMPİYON KULAÇLARI MARMARİSTE BULUŞUYOR
24 Mart 2018
Dosya No: 365

415.20 KB
23 NİSAN FESTİVALİ-ANKARA, 22. - 24.4.2010
23 NİSAN FESTİVALİ-ANKARA, 22. - 24.4.2010
24 Mart 2018
Dosya No: 364

199.77 KB
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUK OYUNLARI YÜZME MÜSABAKALARI Ankara, 29. - 30.4.2011
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUK OYUNLARI YÜZME MÜSABAKALARI Ankara, 29. - 30.4.2011
24 Mart 2018
Dosya No: 363

167.18 KB
TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI - İSTANBUL 21-24 TEMMUZ 2010
TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI - İSTANBUL 21-24 TEMMUZ 2010
24 Mart 2018
Dosya No: 362

616.20 KB
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI 9-10 OCAK 2010- ADANA
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI 9-10 OCAK 2010- ADANA
24 Mart 2018
Dosya No: 361

1,433.43 KB
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI-2 15-16 MAYIS 2010 İZMİR
GSGM OLİMPİK SPORCU YETİŞTİRME PROJESİ PERFORMANS ÖLÇÜM MÜSABAKASI-2 15-16 MAYIS 2010 İZMİR
24 Mart 2018
Dosya No: 360

185.24 KB
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSBAKALARI (Harmanlanmış Liste) , 26. - 28.11.2010
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSBAKALARI (Harmanlanmış Liste) , 26. - 28.11.2010
24 Mart 2018
Dosya No: 359

697.07 KB
Türkiye Kış Yüzme Şampiyonası Ön Eleme Müsabakaları (Muğla) Muğla, 26. - 28.11.2010
Türkiye Kış Yüzme Şampiyonası Ön Eleme Müsabakaları (Muğla) Muğla, 26. - 28.11.2010
24 Mart 2018
Dosya No: 358

335.53 KB
9-10 YAŞ YAZ YÜZME MÜSABAKALARI - 19-20 HAZİRAN 2010 KARMA SONUÇLAR
9-10 YAŞ YAZ YÜZME MÜSABAKALARI - 19-20 HAZİRAN 2010 KARMA SONUÇLAR
24 Mart 2018
Dosya No: 357

585.56 KB
9-10 YAŞ (2000-2001) YAZ YÜZME YARIŞMALARI DENİZLİ 19-20 HAZİRAN 2010
9-10 YAŞ (2000-2001) YAZ YÜZME YARIŞMALARI DENİZLİ 19-20 HAZİRAN 2010
24 Mart 2018
Dosya No: 356

139.66 KB
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 17-21 MART 2010
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 17-21 MART 2010
24 Mart 2018
Dosya No: 355

1,759.87 KB
23 NİSAN ULUSLAR ARASI YÜZME MÜSABAKASI 23-25 NİSAN 2010 İSTANBUL
23 NİSAN ULUSLAR ARASI YÜZME MÜSABAKASI 23-25 NİSAN 2010 İSTANBUL
24 Mart 2018
Dosya No: 354

233.24 KB
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25m)İSTANBUL, 22. - 26.12.2010
TÜRKİYE KIŞ YÜZME ŞAMPİYONASI (25m)İSTANBUL, 22. - 26.12.2010
24 Mart 2018
Dosya No: 353

418.14 KB
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME MÜSABAKALARI 7-8 AĞUSTOS 2010 İZMİR
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME MÜSABAKALARI 7-8 AĞUSTOS 2010 İZMİR
24 Mart 2018
Dosya No: 352

162.27 KB
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
OLİMPİK KULAÇLAR SEÇME BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR
24 Mart 2018
Dosya No: 351

1,248.11 KB
OLİMPİK KULAÇLAR-BİRLEŞTİRİLMİŞ
OLİMPİK KULAÇLAR-BİRLEŞTİRİLMİŞ
24 Mart 2018
Dosya No: 350

6,278.22 KB
ULUSLARARASI 23 NİSAN YÜZME MÜSABAKASI
ULUSLARARASI 23 NİSAN YÜZME MÜSABAKASI
24 Mart 2018
Dosya No: 349

670.66 KB
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMP.KAYSERİ 31 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS 2009
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMP.KAYSERİ 31 TEMMUZ – 2 AĞUSTOS 2009
24 Mart 2018
Dosya No: 348

1,241.32 KB
11-12 YAŞ TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 24-26 TEMMUZ 2009
11-12 YAŞ TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 24-26 TEMMUZ 2009
24 Mart 2018
Dosya No: 347

705.91 KB
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIKYAŞ YÜZME KUPASI
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI AÇIKYAŞ YÜZME KUPASI
24 Mart 2018
Dosya No: 346

826.42 KB
7-8 KASIM 2009 TÜRKİYE KISAKULVAR ŞAMPİYONASI ÖNELEME MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
7-8 KASIM 2009 TÜRKİYE KISAKULVAR ŞAMPİYONASI ÖNELEME MÜSABAKALARI BİRLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLARI
24 Mart 2018
Dosya No: 345

3,892.04 KB
9-10 YAŞ BÖLGESEL ALT YAPI YÜZME MÜSABAKALARI-İZMİR 20-21 HAZİRAN 2009
9-10 YAŞ BÖLGESEL ALT YAPI YÜZME MÜSABAKALARI-İZMİR 20-21 HAZİRAN 2009
24 Mart 2018
Dosya No: 344

288.88 KB
10-11-12 YAŞ OLİMPİK KULAÇLAR(MARMARİS)
10-11-12 YAŞ OLİMPİK KULAÇLAR(MARMARİS)
24 Mart 2018
Dosya No: 343

328.31 KB
TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI 17-18-19-20 ARALIK-2009 İSTANBUL
TÜRKİYE KISA KULVAR YÜZME ŞAMPİYONASI 17-18-19-20 ARALIK-2009 İSTANBUL
24 Mart 2018
Dosya No: 342

2,918.34 KB
EGE KUPASI 2008 FİNAL SONUÇLARI
EGE KUPASI 2008 FİNAL SONUÇLARI
24 Mart 2018
Dosya No: 341

408.81 KB
KULÜPLERARASI KATEGORİ FİNAL MÜSABAKALARI 18-21 ARALIK 2008 İSTANBUL
KULÜPLERARASI KATEGORİ FİNAL MÜSABAKALARI 18-21 ARALIK 2008 İSTANBUL
24 Mart 2018
Dosya No: 340

675.58 KB
23 NİSAN YÜZME YARIŞLARI ANKARA 25/4/2008
23 NİSAN YÜZME YARIŞLARI ANKARA 25/4/2008
24 Mart 2018
Dosya No: 339

835.50 KB
TÜRKİYE 11-12 YAŞ BAYAN-13-14 YAŞ ERKEKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI (SCM) ANKARA 17-18 ŞUBAT 2007
TÜRKİYE 11-12 YAŞ BAYAN-13-14 YAŞ ERKEKLER BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI (SCM) ANKARA 17-18 ŞUBAT 2007
22 Mart 2018
Dosya No: 335

124.49 KB
KIŞ KUPASI SABAH SEÇME SONUÇLARI
KIŞ KUPASI SABAH SEÇME SONUÇLARI
22 Mart 2018
Dosya No: 334

89.28 KB
KULÜPLERARASI KIŞ KUPASI 11-12 YAŞ BAYANLAR 13-14 YAŞ ERKEKLER ÖN ELEME MÜSABAKALARI İSTANBUL-İZMİR KARMA DERECELERİ
KULÜPLERARASI KIŞ KUPASI 11-12 YAŞ BAYANLAR 13-14 YAŞ ERKEKLER ÖN ELEME MÜSABAKALARI İSTANBUL-İZMİR KARMA DERECELERİ
22 Mart 2018
Dosya No: 333

164.42 KB
22-23-24 HAZİRAN 2007 TARİHLERE ARASINDA İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, BALIKESİR, SAMSUN VE ADANA'DA YAPILAN 9-10 VE 11-12 YAS YARIŞMA SONUÇLARININ HARMARLANMIS
22-23-24 HAZİRAN 2007 TARİHLERE ARASINDA İSTANBUL, ANKARA, İZMİR, BALIKESİR, SAMSUN VE ADANA'DA YAPILAN 9-10 VE 11-12 YAS YARIŞMA SONUÇLARININ HARMARLANMIS
22 Mart 2018
Dosya No: 332

516.50 KB
11-12 YAŞ BAYAN / 13-14 YAŞ ERKEKLER TÜRKİYE KULÜPLER ARASI KIŞ KUPASI FİNAL YARIŞLARI 2 – 3 HAZİRAN 2007- İZMİR
11-12 YAŞ BAYAN / 13-14 YAŞ ERKEKLER TÜRKİYE KULÜPLER ARASI KIŞ KUPASI FİNAL YARIŞLARI 2 – 3 HAZİRAN 2007- İZMİR
22 Mart 2018
Dosya No: 331

257.68 KB
KISA KULVAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 25-29 ARALIK 2007
KISA KULVAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI-İSTANBUL 25-29 ARALIK 2007
22 Mart 2018
Dosya No: 330

582.17 KB
TYF 50. YIL KUPASI-2007-AĞUSTOS
TYF 50. YIL KUPASI-2007-AĞUSTOS
22 Mart 2018
Dosya No: 329

218.34 KB
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA YARIŞLARI-2007
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA YARIŞLARI-2007
22 Mart 2018
Dosya No: 328

204.21 KB
SPEEDO TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI-İZMİR 13-16 TEMMUZ 2006
SPEEDO TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI-İZMİR 13-16 TEMMUZ 2006
22 Mart 2018
Dosya No: 327

253.10 KB
TÜRKİYE KÜÇÜKLER BÖLGESEL MÜSABAKALARI KARMA YARIŞMA SONUÇLARI ADANA-ANKARA-İZMİR-İSTANBUL 1 - İSTANBUL 2 21-23 TEMMUZ 2006
TÜRKİYE KÜÇÜKLER BÖLGESEL MÜSABAKALARI KARMA YARIŞMA SONUÇLARI ADANA-ANKARA-İZMİR-İSTANBUL 1 - İSTANBUL 2 21-23 TEMMUZ 2006
22 Mart 2018
Dosya No: 326

868.96 KB
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK MİNİKLER VE YAŞ GRUPLARI TÜRKİYEŞAMPİYONASI İSTANBUL (21-23 NİSAN 2006)
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK MİNİKLER VE YAŞ GRUPLARI TÜRKİYEŞAMPİYONASI İSTANBUL (21-23 NİSAN 2006)
22 Mart 2018
Dosya No: 324

191.05 KB
19 Mayıs Yüzme Turnuvası - Marmaris
19 Mayıs Yüzme Turnuvası - Marmaris
22 Mart 2018
Dosya No: 323

87.88 KB
TÜRKİYE KULÜPLERARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ANKARA 16-19 MART 2006
TÜRKİYE KULÜPLERARASI YÜZME ŞAMPİYONASI ANKARA 16-19 MART 2006
22 Mart 2018
Dosya No: 322

133.59 KB
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSABAKALARI 23-24 ARALIK 2006 MARMARİS GRUBU
TÜRKİYE BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI ÖN ELEME MÜSABAKALARI 23-24 ARALIK 2006 MARMARİS GRUBU
22 Mart 2018
Dosya No: 321

41.89 KB
10-11-12 YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI MANİSA (A), BALIKESİR (B), ANKARA (C), ADANA (D) GRUPLARI 22-24 (B,C,D), 26-28 (A) TEMMUZ 2005
10-11-12 YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI MANİSA (A), BALIKESİR (B), ANKARA (C), ADANA (D) GRUPLARI 22-24 (B,C,D), 26-28 (A) TEMMUZ 2005
21 Mart 2018
Dosya No: 319

711.30 KB
2005-ocak-oneleme-25m-eskisehir
2005-ocak-oneleme-25m-eskisehir
21 Mart 2018
Dosya No: 318

94.20 KB
19 MAYIS GENÇLİK YÜZME TURNUVASI İSTANBUL 21-22 MAYIS 2005
19 MAYIS GENÇLİK YÜZME TURNUVASI İSTANBUL 21-22 MAYIS 2005
21 Mart 2018
Dosya No: 317

123.15 KB
FEDERASYON ARENA KUPASI 17-20 Mart 2005 İSTANBUL
FEDERASYON ARENA KUPASI 17-20 Mart 2005 İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 316

97.62 KB
BÖLGESEL 10-11-12 YAŞ YARIŞLARI ADANA-ANKARA-BURSA-İSTANBUL-İZMİR GRUBU HARMANLANMIŞ TOPLU SONUÇLARI
BÖLGESEL 10-11-12 YAŞ YARIŞLARI ADANA-ANKARA-BURSA-İSTANBUL-İZMİR GRUBU HARMANLANMIŞ TOPLU SONUÇLARI
21 Mart 2018
Dosya No: 315

398.31 KB
2005 TÜRKİYE KIŞ KUPASI ÖN ELEME MÜSABAKASI SONUÇLARI
2005 TÜRKİYE KIŞ KUPASI ÖN ELEME MÜSABAKASI SONUÇLARI
21 Mart 2018
Dosya No: 314

1,286.87 KB
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 04-07 AĞUSTOS 2005
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL 04-07 AĞUSTOS 2005
21 Mart 2018
Dosya No: 313

363.34 KB
23 NİSAN DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 23.Nis.05 İSTANBUL
23 NİSAN DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 23.Nis.05 İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 312

98.47 KB
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI 01-04 TEMMUZ 2004 İSTANBUL
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI 01-04 TEMMUZ 2004 İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 311

193.03 KB
FEDERASYON KUPASI ŞUBA 2004
FEDERASYON KUPASI ŞUBA 2004
21 Mart 2018
Dosya No: 310

798.88 KB
EGE KUPASI 15-16 Mayıs 2004
EGE KUPASI 15-16 Mayıs 2004
21 Mart 2018
Dosya No: 309

181.09 KB
10-11-12 YAŞ BÖLGESEL YARIŞLARI İSTANBUL-ANKARA-DENİZLİ-ADANA TOKAT TOPLU SONUÇLAR 12-13-14 Mart 2004
10-11-12 YAŞ BÖLGESEL YARIŞLARI İSTANBUL-ANKARA-DENİZLİ-ADANA TOKAT TOPLU SONUÇLAR 12-13-14 Mart 2004
21 Mart 2018
Dosya No: 308

321.69 KB
DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 24-25 NİSAN 2004 ATAKÖY - İSTANBUL
DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI 24-25 NİSAN 2004 ATAKÖY - İSTANBUL
21 Mart 2018
Dosya No: 307

273.62 KB
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL-ATAKÖY 03-06 Temmuz 2003 TÜM YARIŞMA SONUÇLARI
TÜRKİYE YAZ YÜZME ŞAMPİYONASI İSTANBUL-ATAKÖY 03-06 Temmuz 2003 TÜM YARIŞMA SONUÇLARI
21 Mart 2018
Dosya No: 306

293.30 KB
FEDERASYON ARENA KUPASI 06-MART 2003
FEDERASYON ARENA KUPASI 06-MART 2003
21 Mart 2018
Dosya No: 305

223.77 KB
FEDERASYON KUPASI ÖN ELEME YARIŞLARI İSTANBUL-İZMİR-ESKİŞEHİR 20-21 ARALIK 2003 TÜM SONUÇLAR
FEDERASYON KUPASI ÖN ELEME YARIŞLARI İSTANBUL-İZMİR-ESKİŞEHİR 20-21 ARALIK 2003 TÜM SONUÇLAR
21 Mart 2018
Dosya No: 304

199.27 KB
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI ATAKÖY - İSTANBUL 26-27 NİSAN 2003
ULUSLARARASI DÜNYA ÇOCUKLARI YÜZME TURNUVASI ATAKÖY - İSTANBUL 26-27 NİSAN 2003
21 Mart 2018
Dosya No: 303

84.19 KB


TYF Türkiye Yüzme Federasyonu 2020 | 0.06