Kocaeli İl Temsilciliği / Start Listeleri

Başlık Tarih Format Dil  
İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 12 YAŞ 1.VİZE YARIŞLARI START LİSTESİ
İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 12 YAŞ 1.VİZE YARIŞLARI START LİSTESİ
11 Mart 2021
Dosya No: 2497

114.66 KB
Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası-Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi-Turkcell Açık Yaş Kısa Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarışları Start Listesi
Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası-Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi-Turkcell Açık Yaş Kısa Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarışları Start Listesi
12 Şubat 2021
Dosya No: 2425

142.10 KB
Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Yıldızlar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarışları Start Listesi
Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Yıldızlar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarışları Start Listesi
12 Ocak 2021
Dosya No: 2344

96.00 KB
Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Barah Geçme Yarışları Start Listesi
Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Barah Geçme Yarışları Start Listesi
07 Aralık 2020
Dosya No: 2301

65.99 KB
Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Barah Geçme Yarışları Start Listesi
Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Barah Geçme Yarışları Start Listesi
07 Aralık 2020
Dosya No: 2300

65.99 KB
Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası-Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Müsabakaları İl Baraj Geçme Yarışları Start Listesi
Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası-Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Müsabakaları İl Baraj Geçme Yarışları Start Listesi
30 Kasım 2020
Dosya No: 2286

139.09 KB
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şenlik Yarışları Start Listesi
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şenlik Yarışları Start Listesi
02 Kasım 2020
Dosya No: 2226

158.39 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 2.VİZE ve 13+İL BARAJ GEÇME YARIŞLARI START LİSTESİ
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 2.VİZE ve 13+İL BARAJ GEÇME YARIŞLARI START LİSTESİ
18 Şubat 2020
Dosya No: 2079

98.91 KB
11-12 yaş ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 1.VİZE-ANADOLU YILDIZLAR LİGİ İL KARMASI YARIŞLARI START LİSTESİ
11-12 yaş ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 1.VİZE-ANADOLU YILDIZLAR LİGİ İL KARMASI YARIŞLARI START LİSTESİ
16 Ocak 2020
Dosya No: 1958

340.83 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 11 YAŞ İL DENEME YARIŞLARI START LİSTESİ
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 11 YAŞ İL DENEME YARIŞLARI START LİSTESİ
29 Kasım 2019
Dosya No: 1807

66.12 KB
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ŞENLİK YÜZME YARIŞLARI START LİSTESİ
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ŞENLİK YÜZME YARIŞLARI START LİSTESİ
08 Kasım 2019
Dosya No: 1752

69.68 KB
10 KASIM 2019 TARİHİNDE GEBZE 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA YÜZME YARIŞLARI
10 KASIM 2019 TARİHİNDE GEBZE 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA YÜZME YARIŞLARI
08 Kasım 2019
Dosya No: 1751

94.28 KB

Temsilcilikler



TYF Türkiye Yüzme Federasyonu