Kocaeli İl Temsilciliği / Sonuçlar

Başlık Tarih Format Dil  
İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 12 YAŞ 1.VİZE YARIŞ SONUÇLARI
İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 12 YAŞ 1.VİZE YARIŞ SONUÇLARI
11 Mart 2021
Dosya No: 2496

158.93 KB
11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi 11 Yaş 1.Vize Yarış Sonuçları
11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi 11 Yaş 1.Vize Yarış Sonuçları
24 Şubat 2021
Dosya No: 2448

162.84 KB
Gebze Kapalı Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası-Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi-Turkcell Açık Yaş Kısa Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarış Sonuçları
Gebze Kapalı Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası-Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi-Turkcell Açık Yaş Kısa Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarış Sonuçları
14 Şubat 2021
Dosya No: 2432

140.22 KB
Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Yıldızlar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarışları Sonuçları
Türkiye Turkcell Uzun Kulvar Yıldızlar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarışları Sonuçları
12 Ocak 2021
Dosya No: 2345

100.17 KB
Turkiye Turckcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarışları Sonuç Listesi
Turkiye Turckcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi İl Baraj Geçme Yarışları Sonuç Listesi
07 Aralık 2020
Dosya No: 2302

55.72 KB
Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası-Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Müsabakaları İl Baraj Geçme Yarışları Sonuç Listesi
Türkiye Turkcell Kısa Kulvar Bölgesel Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası-Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Müsabakaları İl Baraj Geçme Yarışları Sonuç Listesi
30 Kasım 2020
Dosya No: 2285

163.92 KB
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şenlik Yarışları Sonuç Listesi
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şenlik Yarışları Sonuç Listesi
02 Kasım 2020
Dosya No: 2225

48.96 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 2.VİZE ve 13+İL BARAJ GEÇME YARIŞLARI SONUÇ LİSTESİ
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 2.VİZE ve 13+İL BARAJ GEÇME YARIŞLARI SONUÇ LİSTESİ
18 Şubat 2020
Dosya No: 2080

457.66 KB
11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi 1.vize Yarış Sonuçları
11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi 1.vize Yarış Sonuçları
23 Ocak 2020
Dosya No: 1974

365.36 KB
Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması Yarış Sonuçları
Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması Yarış Sonuçları
23 Ocak 2020
Dosya No: 1973

90.28 KB
TYF ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 11 YAŞ İL DENEME YARIŞLARI SONUÇ LİSTESİ
TYF ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 11 YAŞ İL DENEME YARIŞLARI SONUÇ LİSTESİ
05 Aralık 2019
Dosya No: 1824

77.80 KB
10 KASIM ATATÜRK'ü ANMA YÜZME YARIŞ SONUÇLARI
10 KASIM ATATÜRK'ü ANMA YÜZME YARIŞ SONUÇLARI
26 Kasım 2019
Dosya No: 1798

99.40 KB
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ŞENLİK YARIŞLARI SONUÇLARI
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ŞENLİK YARIŞLARI SONUÇLARI
10 Kasım 2019
Dosya No: 1757

74.62 KB

Temsilcilikler



TYF Türkiye Yüzme Federasyonu