Eskişehir İl Temsilciliği / Sonuçlar

Başlık Tarih Format Dil  
29-30 Haziran 2024 Toplu Sonuçlar
09 Temmuz 2024
Dosya No: 5688

41.44 KB
Minikler B 23Mayıs Sonuçlar
23 May 2024
Dosya No: 5581

56.03 KB
MİNİKLER A 21-22 MAYIS SONUÇLAR
23 May 2024
Dosya No: 5580

140.10 KB
19-21 Nisan 2024 Toplu Sonuç
21 Nisan 2024
Dosya No: 5452

309.68 KB
TOPLU SONUÇ 29-30 MART 2024
30 Mart 2024
Dosya No: 5399

232.81 KB
16-17 Mart 2024 Sonuçlar
17 Mart 2024
Dosya No: 5356

231.34 KB
1-2-3 Mart 2024 Sonuçlar
03 Mart 2024
Dosya No: 5330

430.72 KB
ESKİŞEHİR KÜÇÜKLER 13-14 ŞUBAT MÜSABAKA SONUÇLARI
14 Şubat 2024
Dosya No: 5255

127.12 KB
Eskişehir 9-11 Ocak 2024 Okul Sporları Yıldızlar Sonuçları
11 Ocak 2024
Dosya No: 5153

99.91 KB
Eskişehir Gençler İl Birinciliği 21-23 Kasım 2023
23 Kasım 2023
Dosya No: 5023

108.46 KB
11-12 KASIM 2023 SONUÇLAR
12 Kasım 2023
Dosya No: 4976

74.60 KB
28-29 EKİM 2023 SONUÇLAR
29 Ekim 2023
Dosya No: 4892

427.19 KB
22-23 Temmuz 2023 Eskişehir SEM Müsabaka Sonuçları
26 Temmuz 2023
Dosya No: 4685

69.25 KB
5-6 Temmuz 2023 Sonuçlar
11 Temmuz 2023
Dosya No: 4669

108.13 KB
Eskişehir 16-17 Mayıs Minikler B İl Şampiyonası Sonuçları
20 May 2023
Dosya No: 4536

59.95 KB
Eskişehir 16-17 Mayıs Minikler A İl Şampiyonası Sonuçları
17 May 2023
Dosya No: 4532

123.60 KB
10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ İL İÇİ VİZE, 11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ 2. VİZE VE 2009-2010 ANALİG SEÇME MÜSABAKASI
30 Nisan 2023
Dosya No: 4453

355.17 KB
11-12-13 Nisan 2023 Okul Sporları Küçükler Sonuçları
17 Nisan 2023
Dosya No: 4395

131.83 KB
8-9 Nisan 2023 Toplu Sonuç
09 Nisan 2023
Dosya No: 4355

96.29 KB
25-26 Mart 2023 Sonuçlar
26 Mart 2023
Dosya No: 4307

388.18 KB
3-5 Ocak MEB Yıldızlar İl Birinciliği Sonuçları
06 Ocak 2023
Dosya No: 4173

91.08 KB
17-18 ARALIK 2022 13+ Sonuçlar
18 Aralık 2022
Dosya No: 4104

79.43 KB
6-7 Aralık Eskişehir Meb Gençler İl Şampiyonası Sonuçları
07 Aralık 2022
Dosya No: 4063

89.97 KB
6-7 Aralık Eskişehir Meb Gençler İl Şampiyonası Sonuçları
07 Aralık 2022
Dosya No: 4062

89.97 KB
26-27 Kasım 2022 13+ Eskişehir İl Baraj Geçme Yarışları
27 Kasım 2022
Dosya No: 4006

89.78 KB
14-15-16 Ekim 2022 İl İçi Vize Yarışma Sonuçları
21 Ekim 2022
Dosya No: 3835

302.04 KB
17-18-19 Aralık 2021 Müsabaka Sonuçları
20 Aralık 2021
Dosya No: 3120

107.82 KB
ESKİŞEHİR OKUL SPOR FAALİYETLERİ GENÇLER YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ
10 Aralık 2021
Dosya No: 3096

112.78 KB
3-4-5 Kasım 2021 il içi vize sonuçları
06 Kasım 2021
Dosya No: 2940

98.97 KB
TÜRKİYE GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ- TÜRKİYE AÇIK YAŞ KISA KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ ESKİŞEHİR İL SEÇMESİ MÜSABAKASI
08 Mart 2021
Dosya No: 2491

60.34 KB
3-4-5 Şubat 11-12 Yaş Vize ve İl Karması Seçmesi Sonuçları
05 Şubat 2020
Dosya No: 2017

270.28 KB
3-4-5 TEMMUZ KENTPARK AÇIK YÜZME HAVUZU TOPLU SONUÇLAR
06 Temmuz 2019
Dosya No: 1577

275.82 KB
TED ESKİŞEHİR MİNİK KULAÇLAR YÜZME ŞENLİĞİ SONUÇLARI
29 Nisan 2019
Dosya No: 1376

101.88 KB
TURKCELL TÜRKİYE GENÇ AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇMESİ VE 13 YAŞ BAYAN 13-14 YAŞ ERKEK BİREYSEL YÜZME ŞAMPİYONASI SEÇMESİ ESKİŞEHİR SONUÇLARI
26 Mart 2019
Dosya No: 1250

147.92 KB
11-12 YAŞ TÜM SONUÇLAR
10 Şubat 2019
Dosya No: 1064

298.27 KB
İl ici vize 1. Gün toplu sonuçları
09 Şubat 2019
Dosya No: 1060

143.96 KB

Temsilcilikler



TYF Türkiye Yüzme Federasyonu