Ankara İl Temsilciliği / Start Listeleri

Başlık Tarih Format Dil  
13+ Yaş Baraj Geçme Müsabakası Start Listesi
29 Şubat 2024
Dosya No: 5315

448.14 KB
Ankara 11-12 Yaş UGP Ligi1. Vize Müsabakası Start Listesi
21 Şubat 2024
Dosya No: 5286

524.56 KB
Okul Sporları Etimesgut 2. Küme Yüzme Müsabakası Start Listesi
18 Şubat 2024
Dosya No: 5274

61.05 KB
Okul Sporları Küçükler Yüzme İl Birinciliği Start Listesi
06 Şubat 2024
Dosya No: 5222

227.58 KB
Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Start Listesi
08 Ocak 2024
Dosya No: 5145

161.16 KB
7-8 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yüzme Yarışları Start Listesi
10 Kasım 2023
Dosya No: 4971

260.81 KB
Ankara Okul Sporları Gençler Yüzme İl Birinciliği Start Listesi
04 Kasım 2023
Dosya No: 4926

108.76 KB
Ankara 9-10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şenliği Start Listesi
27 Ekim 2023
Dosya No: 4890

340.33 KB
Ankara 11-12 Yaş UGP 3. Vize Müsabakası Start Listesi
19 Ekim 2023
Dosya No: 4846

365.76 KB
13 Yaş ve Üzeri Ankara İl Baraj Geçme Müsabakası Start Listesi
03 Temmuz 2023
Dosya No: 4642

321.30 KB
7-8 Yaş UGP Ligi Yaza Merhaba Yüzme Şenliği Start Listesi
22 Haziran 2023
Dosya No: 4635

119.29 KB
9 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi İl Yüzme Şenliği Ve 10 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi İl İçi Vize Müsabakası Start Listesi
11 May 2023
Dosya No: 4508

401.11 KB
Minikler B Yüzme İl Birinciliği
10 May 2023
Dosya No: 4502

124.10 KB
Okul Sporları Minikler (A) Yüzme İl Birinciliği Start Listesi
07 May 2023
Dosya No: 4478

233.25 KB
Okul Sporları Küçükler İl Birinciliği Start Listesi
11 Nisan 2023
Dosya No: 4372

213.99 KB
11-12 YAŞ UGP 2. VİZE MÜSABAKASI START LİSTESİ
05 Nisan 2023
Dosya No: 4334

424.44 KB
13 YAŞ VE ÜZERİ ANKARA İL BARAJ GEÇME MÜSABAKASI VE ANADOLU YILDIZLAR LİGİ İL SEÇMESİ START LİSTESİ
09 Mart 2023
Dosya No: 4260

470.67 KB
Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Müsabakası
02 Ocak 2023
Dosya No: 4154

152.68 KB
7-8 Yaş UGP Ligi ve 27 Aralık Atatürk'ün Ankara'ya Gelişi Yüzme Yarışları
23 Aralık 2022
Dosya No: 4121

269.86 KB
Okul Sporları Gençler İl Birinciliği Start Listesi
05 Aralık 2022
Dosya No: 4053

119.32 KB
9-10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ ATATÜRK'Ü ANMA YÜZME MÜSABAKALARI
26 Kasım 2022
Dosya No: 3997

262.55 KB
13 YAŞ VE ÜZERİ ANKARA İL BARAJ GEÇME MÜSABAKASI START LİSTESİ
20 Kasım 2022
Dosya No: 3957

243.57 KB
14-16 Ekim 2022 Ankara 3. Vize Müsabakası Start Listesi
13 Ekim 2022
Dosya No: 3793

281.84 KB

Temsilcilikler



TYF Türkiye Yüzme Federasyonu