Ankara İl Temsilciliği / Sonuçlar

Başlık Tarih Format Dil  
11-12 Yaş UGP Ligi 1. Vize Müsabakası Sonuç Listesi
26 Şubat 2024
Dosya No: 5299

707.93 KB
Okul Sporları Etimesgut 2. Küme Yüzme Müsabakası Sonuç Listesi
20 Şubat 2024
Dosya No: 5284

79.04 KB
Okul Sporları Küçükler Yüzme İl Birinciliği Sonuç Listesi
09 Şubat 2024
Dosya No: 5238

282.43 KB
Okul Sporları Yıldızlar İl Birinciliği Sonuç Listesi
12 Ocak 2024
Dosya No: 5154

200.38 KB
Türkiye Yıldız-Genç Ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçme Müsabakası Ve Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Yıldız, Genç Ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası Baraj Müsabakası Sonuç Listesi
26 Kasım 2023
Dosya No: 5034

458.11 KB
7-8 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yüzme Yarışları Sonuç Listesi
14 Kasım 2023
Dosya No: 4984

305.66 KB
Okul Sporları Gençler Yüzme İl Birinciliği Sonuç listesi
09 Kasım 2023
Dosya No: 4961

155.39 KB
9-10 Yaş UGP Ligi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Şenliği Sonuç Listesi
30 Ekim 2023
Dosya No: 4898

475.59 KB
Ankara 11-12 Yaş UGP 3. Vize Müsabakası Sonuç Listesi
23 Ekim 2023
Dosya No: 4860

651.02 KB
13 Yaş ve Üzeri Baraj Geçme Müsabakası Sonuç Listesi
06 Temmuz 2023
Dosya No: 4650

453.32 KB
7-8 YAŞ UGP LİGİ YAZA MERHABA YÜZME ŞENLİĞİ SONUÇ LİSTESİ
25 Haziran 2023
Dosya No: 4639

131.54 KB
9 Yaş UGP Ligi İl Yüzme Şenliği ve 10 Yaş UGP Ligi İl İçi Vize Müsabakası Sonuç Listesi
15 May 2023
Dosya No: 4520

581.23 KB
Okul Sporları Minikler (A) Yüzme İl Birinciliği Sonuç Listesi
11 May 2023
Dosya No: 4510

280.40 KB
Okul Sporları Minikler (B) Yüzme İl Birinciliği Sonuç Listesi
11 May 2023
Dosya No: 4509

145.72 KB
Okul Sporları Küçükler İl Birinciliği Sonuç Listesi
14 Nisan 2023
Dosya No: 4381

275.91 KB
11-12 Yaş 2. Vize Müsabakası Sonuç Listesi
09 Nisan 2023
Dosya No: 4354

689.97 KB
13+ Baraj Geçme ve Analig Seçme Müsabakası Sonuç Listesi
22 Mart 2023
Dosya No: 4301

607.90 KB
Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Müsabakası Sonuç Listesi
06 Ocak 2023
Dosya No: 4170

199.98 KB
7-8 Yaş UGP ve 27 Aralık Atatürk'ün Gelişi Yüzme Yarışmaları Sonuç Listesi
26 Aralık 2022
Dosya No: 4125

264.56 KB
Okul Sporları Gençler İl Birinciliği Sonuç Listesi
07 Aralık 2022
Dosya No: 4061

137.59 KB
9-10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ 10 KASIM ATATÜRKÜ ANMA YÜZME YARIŞMALARI SONUÇ LİSTESİ
06 Aralık 2022
Dosya No: 4054

370.29 KB
13+ YAŞ ANKARA İL BARAJ GEÇME MÜSABAKASI SONUÇ LİSTESİ
23 Kasım 2022
Dosya No: 3967

314.00 KB
14-16 Ekim 2022 Ankara 3. Vize Sonuçları
16 Ekim 2022
Dosya No: 3811

367.74 KB
ANKARA KÜÇÜKLER YÜZME ŞENLİĞİ TOPLU SONUÇLAR 22-24 Şubat 2019
28 Şubat 2019
Dosya No: 1170

439.69 KB

Temsilcilikler



TYF Türkiye Yüzme Federasyonu