Denizli İl Temsilciliği / Start Listeleri

Başlık Tarih Format Dil  
11-12 YAŞ UGP STRART LİSTESİ
23 Şubat 2024
Dosya No: 5289

285.01 KB
12+ YAŞ
08 Aralık 2023
Dosya No: 5066

113.19 KB
13+ yaş start listesi
14 Temmuz 2023
Dosya No: 4674

201.41 KB
2022-2023 MİNİKLER B İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ
05 Haziran 2023
Dosya No: 4594

98.51 KB
2022-2023 MİNİKLER A İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ
05 Haziran 2023
Dosya No: 4593

144.16 KB
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI YÜZME ŞENLİKLERİ START LİSTESİ
14 Nisan 2023
Dosya No: 4388

286.77 KB
2022-2023 OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ
11 Nisan 2023
Dosya No: 4371

194.87 KB
13+ YAŞ PERFORMAN YARIŞI START LİSTESİ
10 Mart 2023
Dosya No: 4264

251.93 KB
2022-2023 OKULSPORLARI GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ
07 Aralık 2022
Dosya No: 4058

110.76 KB
7-8 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ VE ATATÜRK'Ü ANMA YÜZME YARIŞLARI
12 Kasım 2022
Dosya No: 3926

128.51 KB
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞENLİKLERİ VE TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 9-10 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ LİGİ
21 Ekim 2022
Dosya No: 3838

170.66 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 3. İL VİZE STERT LİSTESİ
12 Eylül 2022
Dosya No: 3717

131.95 KB
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI YÜZME ŞENLİKLERİ
26 Ağustos 2022
Dosya No: 3696

174.04 KB
OKUL SPORLARI 2021-2022 MİNİK B START LİSTESİ
22 May 2022
Dosya No: 3556

153.59 KB
OKUL SPORLARI 2021-2022 MİNİK A İL BİRİNCİLİĞİ
22 May 2022
Dosya No: 3555

202.57 KB
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ŞENLİKLERİ VE 9 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 10 YAŞ İL İÇİ VİZE YARIŞLARI DENİZLİ, 23. - 24.4.2022
22 Nisan 2022
Dosya No: 3483

260.42 KB
2021-2022 OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ DENİZLİ, 14. - 16.3.2022 START LİSTESİ
14 Mart 2022
Dosya No: 3363

183.80 KB
11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 1. İL VİZE START LİSTESİ
20 Şubat 2022
Dosya No: 3276

232.85 KB
2021-2021 OKUL SPORLARI YILDIZLAR START LİSTESİ
07 Ocak 2022
Dosya No: 3150

174.03 KB
10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA VE 11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 3. İL VİZE 2. ETAP START LİSTESİ
03 Kasım 2021
Dosya No: 2925

228.99 KB
30-31 EKİM DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI YÜZME ŞENLİKLERİ START LİSTESİ
29 Ekim 2021
Dosya No: 2914

238.50 KB
TURKIYE TURKCELL ACIK YAS KISA KULVAR MILLI TAKIM DENIZLI IL SECMESI DENİZLİ, 23. - 24.10.2021
24 Ekim 2021
Dosya No: 2900

182.74 KB
TURKIYE TURKCELL UZUL KULVAR KÜCÜKLER BIREYSEL YUZME SAMPIYONASI VE 11-12 YAS ULUSAL GELISIM PROJESI
03 Temmuz 2021
Dosya No: 2741

299.83 KB
10/11 NİSAN START LİSTESİ
10 Nisan 2021
Dosya No: 2598

151.62 KB
27-28 ŞUBAT2021 13+ MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ
26 Şubat 2021
Dosya No: 2462

114.94 KB
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZLAR UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ DENİZLİ İL SEÇMESİ VE 13 YAŞ PERFORMANS TEST YARIŞMASI START LİSTESİ
15 Ocak 2021
Dosya No: 2353

79.29 KB
Times New Roman
07 Aralık 2020
Dosya No: 2303

117.33 KB
28-29 ŞUBAT 2. İL VİZE TEŞVİK YARIŞLARI TÜM START
28 Şubat 2020
Dosya No: 2112

228.89 KB
TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ (50M ) TÜRKİYE ARENA UZUN KULVAR 13 YAŞ KADIN, 13-14 YAŞ ERKEK BİREYSEL YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI (50M ) DENİZLİ İL SEÇMELERİ
21 Şubat 2020
Dosya No: 2087

116.53 KB
OKUL SPORLARI 2020 GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ
09 Şubat 2020
Dosya No: 2026

66.82 KB
7/8/9 OCAK 2020 OKUL SPORLARI YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİİL BİRİ
06 Ocak 2020
Dosya No: 1907

64.65 KB
REVİZE 11-12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 1. İL VİZE VE ANADOLU YILDIZLAR LİGİ DENİZLİ İL SEÇMELERİ DENİZLİ , 4. - 5.1.2020
04 Ocak 2020
Dosya No: 1892

170.82 KB
TURKCELL TÜRKİYE KISA KULVAR KÜÇÜK BİRESEL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (25M) TÜRKİYE ARENA KULÜPLER ARASI KISA KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI VE YILDIZ BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ (50M) DENİZLİ İL SEÇMELERİ
30 Kasım 2019
Dosya No: 1810

105.61 KB
9/10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA YARIŞLARI
08 Kasım 2019
Dosya No: 1754

611.18 KB
TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU 11-12 YAŞ BAYAN – ERKEK YÜZME GELİŞİM PROJESİ 4. İL VİZE, TÜRKİYE TURKCELL KULÜPLERARASI UZUN KULVAR GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME ŞAMPİYONASI ve YILDIZLAR BİREYSEL YÜZME MÜSABAKALARI (50M) İL SEÇMELERİ, 15 TEMMUZ TEŞVİK YARIŞLARI
19 Temmuz 2019
Dosya No: 1603

293.40 KB
11/12 yaş 3. vize
24 May 2019
Dosya No: 1459

506.59 KB
17/19 NİSAN 2019 OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER VE MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ
16 Nisan 2019
Dosya No: 1326

582.20 KB
DENİZLİ OKUL SPORLARI FALİYETLERİ YILDIZLAR YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ START LİSTESİ
26 Mart 2019
Dosya No: 1252

466.70 KB
TÜRKİYE ARENA UZUN KULVAR 13 YAŞ BAYAN, 13 YAŞ -14 YAŞ ERKEK BİREYSEL YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI VE 13 YAŞ BAYAN COMEN MİLLİ TAKIM SEÇME MÜSABAKASI MERSİN (50M) VE TÜRKİYE TURKCELL YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ - (50M) DENİZLİ İL SEÇMELERİ DENİZLİ, 9. - 10.3.2019
08 Mart 2019
Dosya No: 1207

518.19 KB

Temsilcilikler



TYF Türkiye Yüzme Federasyonu