MÜSABAKA KAYDI

23 Şubat 2022 15:32

BATMAN'DAKİ TÜM OKULLARIMIZIN DİKKATİNE!

İlimizde Türkiye Yüzme Federasyonu faaliyetleri başlamış olup, bu kapsamda Okul Sporları ve diğer yüzme müsabakaları gerçekleştirilecektir.

Tüm bu müsabakalara katılmak için öncellikli olarak okulların https://portal.tyf.gov.tr/ adresine girip ''YENİ KAYIT'' bölümünden okullarını kaydetmeleri ve oluşturacakları şifreler ile giriş yaparak dilekçeyi indirip imzalayıp sisteme geri yüklemeleri gerekmektedir.

Bunu tamamlayan okullar;

1) Sol tarafta yer alan Sporcu ekranından T.C. No, Lisans No vb bilgiler ile sporcularını kaydetmeleri gerekmektedir. Başarıyla tamamlanan bu işlem ile şartları sağlanan tüm TYF müsabakalarına başvurma hakkı elde edilecektir.

2) Müsabaka'ya başvurularda aynı ekran üzerinde sol tarafta bulunan yarışmalar bölümünden ilgili şehir ve yarışma adı seçildikten sonra sağda yer alan 123 sayılı butona tıklanıp sporcu bilgileri ve yarışacağı stiller seçilerek yapılacaktır.

3) Portal süreci bu şekilde tamamlanır.

4) Yüzme lisansı çıkarma, Esame Listesi hazırlama vb işlemlerini ise diğer spor dallarında olduğu gibi Spor Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştireceksiniz.

5) Müsabakalar Batman Olimpik Yüzme Havuzu (Stadyum Yanı) gerçekleştirilecektir.

6) Detaylı Yaş ve Kategorileme TYF Portal'da yer alacaktır.

 

 

Batman İl Temsilciliği

RIDVAN KONAK
İl Temsilcisi
E-Posta:
Adres:
Telefon:
Faks:

TemsilciliklerTYF Türkiye Yüzme Federasyonu