28-29 EKİM 2023 CUMHURİYET BAYRAMI KIZ VE ERKEK YÜZME MÜSABAKASI SONUÇLARI

04 Aralık 2023 14:44

Değerli katılımcılar;
21-23 Kasım 2023 tarihlerinde düzenlenen Okul Sporları Gençler Kız ve Erkek Yüzme Müsabakanın Sonuçları ekte sunulmuştur. Bazı okullarımız takım koşulunu sağlamadığından veya aynı sporcu için az 2 stille başvurmadığından ekte sunulan splash verilerinin analizinde sıkıntı yaşayabilir.O yüzdendir ki; İl Hakem Kurulu (İHK) olarak ek açıklama yapma gereği duyulmuştur.
SPLASH verileri incelendiğinde
ERKEKLER TAKIM BAZINDA:


1) Vakıfbank Anadolu Lisesi her ne kadar 1.lik derecesi gibi gözüksede bahse konu okulumuz tek sporcu ile katılım sağlamış olup sporcu isminin yanında Ferdi (FD) ibaresi belirtilmiştir.
2) Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi takım koşulunu sağladığından takım bazında hesaplandığında 1.olan takım konumuna gelmektedir.
3) Batman MTA İnci Sağlık Koleji okulumuz her ne kadar 3.lük derecesi gibi gözüksede bahse konu okulumuz tek sporcu ile katılım sağlamış olup sporcu isminin yanında Ferdi (FD) ibaresi belirtilmiştir.
4) Veysel Karani Anadolu İmam Hatip Lisesi takım koşulunu sağladığından takım bazında hesaplandığında 2.olan takım konumuna gelmektedir.

ÖZET:
Erkekler 1.olan okul: Mehmet Akif Anadolu Lisesi
Erkekler 2.olan okul: Veysel Karani Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

KIZLAR TAKIM BAZINDA:
1) Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi tek başına kız seansına başvurduğundan ve müsabakada gerekli koşulları sağladığından 1.olan takım konumuna gelmektedir.

 

ÖZET:
Kızlar 1.olan okul: Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

 

https://dosya.tyf.gov.tr/public/upload/72/2023-11/Sonuc-Erkek-yENI.pdf

https://dosya.tyf.gov.tr/public/upload/72/2023-11/Sonuc-Kiz-YENI.pdf

 

 

Batman İl Temsilciliği

RIDVAN KONAK
İl Temsilcisi
E-Posta:
Adres:
Telefon:
Faks:

TemsilciliklerTYF Türkiye Yüzme Federasyonu