YÜZME FEDERASYONU ULAŞIM DESTEĞİ : ULUSLARARASI 5. EDİRNE KUPASI VE TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ

27 Şubat 2024 16:26
YÜZME FEDERASYONU ULAŞIM DESTEĞİ : ULUSLARARASI 5. EDİRNE KUPASI VE TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ

22-24 MART 2024 TARİHLERİNDE EDİRNE İLİNDE DÜZENLENECEK OLAN ULUSLARARASI 5. EDİRNE KUPASI VE TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ İÇİN YÜZME FEDERASYONUMUZ TARAFINDAN ULAŞIM DESTEK PLANLANMAKTADIR.


YAPILACAK PLANLAMA İLE İSTANBUL HAVAALANLARINDAN EDİRNE'YE, EDİRNE'DEN İSTANBUL HAVAALANLARINA VE DÜZENLENECEK PLANLAMA İLE EDİRNE’DE BELİRLİ NOKTALARDAKİ OTELLERDEN HAVUZA, HAVUZDAN BELİRLİ NOKTALARDAKİ OTELLERE ULAŞIM DESTEĞİ SAĞLANMASI PLANLANMAKTADIR.


İSTANBUL HAVAALANLARINDAN EDİRNE’YE 21/03/2024 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 07:00 – 13:00 ARALIĞINDA ARAÇ KALKIŞLARI PLANLANACAKTIR.


EDİRNE’DEN İSTANBUL HAVAALANLARINA İSE 24/03/2024 PAZAR GÜNÜ MÜSABAKA BİTİMİNDE ARAÇ KALKIŞLARI GERÇEKLEŞECEKTİR.


ULAŞIM ARAÇLARINA BAŞVURU İŞİMLERİNİ TAMAMLAYAN VE KAFİLE LİSTELERİNDE İSMİ BULUNAN, ANTRENÖR VE SPORCU DIŞINDA KİMSE BİNEMEYECEKTİR.


ULAŞIM DESTEĞİNDEN FAYDALANMAK İSTEYEN ANTRENÖR VE SPORCULARIN, 8 MART 2024 21:00’A KADAR AŞAĞIDAKİ LİNKTEKİ ONLİNE FORMU EKSİKSİZ OLARAK DOLDURMASI GEREKMEKTEDİR.

 

ULAŞIM DESTEK FORMU İÇİN TIKLAYINIZ


Temsilcilikler

Üyelikler


Diğer Haberler


Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
WhatsApp'da Paylaş
E-Posta Gönder
TYF Türkiye Yüzme Federasyonu