Yüzme Faal Hakem Telafi Semineri

10 Kasım 2022 17:11
Yüzme Faal Hakem Telafi Semineri

Türkiye Yüzme Federasyonu Hakem ve Gözlemci Talimatının ilgili maddeleri gereği; her yıl yüzme faaliyetlerinin sezon başlangıcından önce hakem semineri yapılmaktadır.

09 Ekim 2022 tarihinde düzenlenen 2022-2023 Yeni Sezon Yüzme Faal Hakem Seminerine çeşitli nedenlerle katılamamış olan yüzme hakemlerimizden gelen yoğun talep üzerine; Yüzme Merkez Hakem Kurulunun 09.11.2022 tarih ve 603 sayılı kararı gereğince ZOOM uygulaması üzerinden 20 Kasım 2022 tarihi saat 20:30'da Yüzme Faal Hakem Telafi Semineri planlanmaktadır.

İlgili seminer ZOOM uygulaması üzerinden tek oturum yapılacak olup; konuya ilişkin kurallar aşağıda yer almaktadır.

  1. Telafi Semineri ZOOM uygulaması üzerinden on-line olarak yapılacaktır.
  2. Tüm hakemlerin telafi seminerine katılabilmeleri için; telefonlarına, tabletlerine ya dabilgisayarlarına ZOOM uygulamasını indirmeleri ve internet bağlantılarının olması gerekmektedir.
  3. 2022-2023 Türkiye Yüzme Federasyonu yüzme faaliyetlerinde görev alabilmek için hakemlerin on-line telafi seminerine katılmaları zorunludur. Katılım aynı zamanda vize yerine geçeceğinden hakemlerin bu konuda duyarlı olmaları, Hakem Gözlemci Talimatı gereği zorunlu ve seminere katılmaması nedeniyle hakemliklerinin düşmemesi için önem arz etmektedir.
  4. ZOOM uygulamasına giriş için link federasyon tarafından federasyonun resmi sitesinde duyurulacaktır.
  5. ZOOM uygulamasına girişlerde; kullanıcı adı, kişinin ismi ve soyismi şeklinde belirtilecektir. Medeni durumu değişen kadın hakemlerin her iki soyismini yazmaları gerekmektedir. Geçersiz bir takma ad veya telefon, tablet, bilgisayar ismi ile giriş yapan katılımcıların girişi sayılacak görev yok ve verilmeyecektir.
  6. Katılımcıların yoklamaları ZOOM uygulaması ile tespit edilecek olup, oturum bitmeden ayrılanlara görev verilmeyecektir.
  7. Telafi seminerine katılabilmek için vize ücretinin ödenmiş olması gerekmektedir.

 

Zoom Toplantısına Katılın
https://us06web.zoom.us/j/83284106182

Toplantı Kimliği: 832 8410 6182

 


Temsilcilikler

Üyelikler


Diğer Haberler


Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
WhatsApp'da Paylaş
E-Posta Gönder
TYF Türkiye Yüzme Federasyonu