STEFANO NURRA ANISINA TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ MÜSABAKASI İÇİN ULAŞIM DESTEĞİ

09 Nisan 2023 19:53
STEFANO NURRA ANISINA TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ MÜSABAKASI İÇİN ULAŞIM DESTEĞİ

27-30 NİSAN 2023 TARİHLERİNDE EDİRNE İLİNDE DÜZENLENECEK OLAN STEFANO NURRA ANISINA TÜRKİYE YILDIZ-GENÇ VE AÇIK YAŞ UZUN KULVAR MİLLİ TAKIM SEÇMESİ MÜSABAKASI İÇİN YÜZME FEDERASYONUMUZ TARAFINDAN ULAŞIM DESTEK PLANLANMAKTADIR.

YAPILACAK PLANLAMA İLE İSTANBUL HAVAALANLARINDAN EDİRNE'YE, EDİRNE'DEN İSTANBUL HAVAALANLARINA VE DÜZENLENECEK PLANLAMA İLE EDİRNE’DE BELİRLİ NOKTALARDAKİ OTELLERDEN HAVUZA, HAVUZDAN BELİRLİ NOKTALARDAKİ OTELLERE ULAŞIM DESTEĞİ SAĞLANMASI PLANLANMAKTADIR.

İSTANBUL HAVAALANLARINDAN EDİRNE’YE 26/04/2023 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 07:00 – 13:00 ARALIĞINDA ARAÇ KALKIŞLARI PLANLANACAKTIR.

EDİRNE’DEN İSTANBUL HAVAALANLARINA İSE 30/04/2023 PAZAR GÜNÜ MÜSABAKA BİTİMİNDE ARAÇ KALKIŞLARI GERÇEKLEŞECEKTİR.

ULAŞIM ARAÇLARINA KAFİLE LİSTELERİNDE İSMİ BULUNAN, ANTRENÖR VE SPORCU DIŞINDA KİMSE BİNEMEYECEKTİR.

ULAŞIM DESTEĞİNDEN FAYDALANMAK İSTEYEN ANTRENÖR VE SPORCULARIN, 14 NİSAN 2023 CUMA 21:00’A KADAR AŞAĞIDAKİ LİNKTEKİ ONLİNE FORMU EKSİKSİZ OLARAK DOLDURMASI GEREKMEKTEDİR.


ONLİNE FORM İÇERİSİNDE KAFİLE ÜYESİ İSİM-SOYİSİM, TC NO, DOĞUM TARİHİ BİLGİLERİDE BULUNMAKTADIR. (BİLGİLERİN EKSİKSİZ DOLDURULMASI GEREKMEKTEDİR.)
ULAŞIM DESTEK FORMU KESİN LİSTE BAŞVURUSU OLACAKTIR. BAŞVURUSU YAPILAN KİŞİLERİN, MÜSABAKAYA KATILIM SAĞLAMAMASI DURUMUNDA KULÜPLERİNDEN YAZILI BEYAN ALINACAKTIR.


NOT: EDİRNE’DE DÜZENLENEN MÜSABAKA SONUNDA ULAŞIM DESTEK ARAÇLARI BAŞVURUSU BULUNAN FAKAT ARAÇLAR İLE DÖNÜŞ YAPMAYACAK OLAN KİŞİLER, DİLEKÇE VERME ZORUNLULUĞUNU KABUL EDER. DİLEKÇELER YAZILI OLARAK OTOBÜS SORUMLULARINA TESLİM EDİLİR. (DİLEKÇESİNİ VERMEYEN VE OTOBÜS’TE BULUNMAYAN KİŞİLERİN KULÜPLERİNE YAZI GÖNDERİLECEKTİR.)

 

 

FORM İÇİN TIKLAYINIZ


Temsilcilikler

Üyelikler


Diğer Haberler


Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
WhatsApp'da Paylaş
E-Posta Gönder
TYF Türkiye Yüzme Federasyonu