İdari Kadro

08 Ekim 2017 11:07

Genel Sekreter / Seçkin Renklibay - seckinrenklibay@tyf.gov.tr

Hukuk İşleri Başkanı / H. Nurdan Yıldız - nurdanyildiz@tyf.gov.tr

Hukuk İşleri / Simge Bilge Karakaş - simge@tyf.gov.tr

Muhasebe Şefi / Bekir Gezer - bekirgezer@tyf.gov.tr

Muhasebe İşlemleri / Asiye Demirbaş - asiye@tyf.gov.tr

Muhasebe İşlemleri / Burcu Sarı - burcu@tyf.gov.tr

Kurumsal İletişim, Müsabaka Organizasyon, Master Yüzme, Master Açık Su Yüzme İşleri Sorumlusu-Satın Alma / Fatih Kanmaz - fatih@tyf.gov.tr

Yüzme Branş İşlemleri / Büşra Karatay - busra@tyf.gov.tr

Antrenör Eğitim İşleri Sorumlusu / Emre Kara - emre.k@tyf.gov.tr

Yurtdışı İşlemleri Sorumlusu / Handan Kortak - handan@tyf.gov.tr

Artistik Yüzme ve Antrenör Kulüp Akreditasyon İşlemleri  / Banu Kalender - banu@tyf.gov.tr

Açık Su Branşı, Kulüp ve Antrenör Akreditasyon İşlemleri / Sertaç Gülcan - sertac@tyf.gov.tr

Hakem ve Antrenör Belge İşleri Sorumlusu / Şeyma Özkan - seyma@tyf.gov.tr

Genel Evrak / Nermin Yavuzer - nermin@tyf.gov.tr

Sekreterya / Şuheda Ahi Arslan - suheda@tyf.gov.tr

Büro Memuru / Ercan Şahin - ercan@tyf.gov.tr

Yardımcı Hizmetler / Zekiye Dur - zekiye@tyf.gov.tr

 



TYF Türkiye Yüzme Federasyonu 2018 | 0.28