İdari Kadro

08 Ekim 2017 11:07

Genel Sekreter / Seçkin Renklibay - seckinrenklibay@tyf.gov.tr

Hukuk İşleri Başkanı / H. Nurdan Yıldız - nurdanyildiz@tyf.gov.tr

Hukuk İşleri / Simge Bilge Karakaş - simge@tyf.gov.tr

Muhasebe Şefi / Bekir Gezer - bekirgezer@tyf.gov.tr

Muhasebe İşlemleri / Asiye Demirbaş - asiye@tyf.gov.tr

Muhasebe İşlemleri / Burcu Sarı - burcu@tyf.gov.tr

Kurumsal İletişim, Müsabaka Organizasyon-Satın Alma / Fatih Kanmaz - fatih@tyf.gov.tr

Yüzme Branş İşlemleri / Büşra Karatay - busra@tyf.gov.tr

Antrenör Eğitim İşleri Sorumlusu / Sevcan Şahin - sevcan@tyf.gov.tr

Yurtiçi İşlemleri Sorumlusu / Bahar Yalçın - bahar@tyf.gov.tr

Yurtdışı İşlemleri Sorumlusu / Handan Kortak - handan@tyf.gov.tr

Atlama Branşı, Artistik Yüzme Branşı / Banu Kalender - banu@tyf.gov.tr

Açık Su Branşı, Kulüp ve Antrenör Akreditasyon İşlemleri,Master Yüzme, Master Açık Su Yüzme İşleri Sorumlusu / Sertaç Gülcan - sertac@tyf.gov.tr

Hakem ve Antrenör Belge İşleri Sorumlusu / Şeyma Özkan - seyma@tyf.gov.tr

Genel Evrak / Nermin Yavuzer - nermin@tyf.gov.tr

Sekreterya / Özge Özsarı - özge@tyf.gov.tr

Büro Memuru / Ercan Şahin - ercan@tyf.gov.tr

Yardımcı Hizmetler / Zekiye Dur - zekiye@tyf.gov.tr

 



TYF Türkiye Yüzme Federasyonu 2019 | 0.09