2020-2021 Sezonunda Vize Yaptıracak Sporcu Ve Kulüplerin Dikkatine!

01 Ekim 2020 14:37
2020-2021 Sezonunda Vize Yaptıracak Sporcu Ve Kulüplerin Dikkatine!

06.07.2020 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren Türkiye Yüzme Federasyonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer talimatının Vize Başlıklı 8. Maddesinin 4. fıkrası uyarınca Federasyonumuz, bünyesindeki sporcunun vize işleminden 1-4 derecedeki devlet memuru gündeliğinin yarısı kadar ücret alacaktır.

 

Türkiye Yüzme Federasyonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer talimatında belirlenen Vize ücreti 21,70 TL olmakla birlikte, vize ücretinin alınması hususunda herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Yeni sezonda vize yaptıran her sporcudan vize ücreti alınacaktır.

Yine Türkiye Yüzme Federasyonu Sporcu Lisans, Vize ve Transfer talimatı gereğince; Federasyonumuz yalnızca "Vize" işleminden ücret alacaktır. Talimatımız gereği başkaca herhangi bir işlemden (Yeni Lisans ve Transfer İşlemi vs.) ücret alınmayacaktır.

Bireysel sporcu vizelerinin aşağıda belirtmiş olduğumuz Federasyon banka hesap numarasına yatırılması sırasında açıklama kısmına sporcu “Adı- Soyadı ve T.C. kimlik numarası” yazılması zorunludur.

Kulüpler, birden fazla sporcu için federasyon banka hesap numarasına yatıracakları toplu vize ücretinin açıklama kısmına “kulüp adı ve vizesi yaptırılacak kişi sayısı” nı yazmak zorundadırlar.

Kulüp tarafından yaptırılan vize işlemlerinin Türkiye Yüzme Federasyonu Portalı üzerinden yapılması zorunludur. Portal'ın sol menüsünde bulunan “Sporcu İşlemleri” altında bulunan “Lisans Vize İşlemleri” bağlantısına tıklayarak yönergeleri takip edebilir, İl Müdürlüklerine vereceğiniz dilekçeleri ve sporcu listelerinizi oluşturabilir ve dekontunuzu sisteme yükleyebilirsiniz.

 

Hesap Adı

Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanlığı

Banka Adı 

Garanti Bankası

Şube Adı

Anafartalar Şubesi

 İban No

TR44 0006 2000 7110 0006 2984 64

Temsilcilikler

Üyelikler


Diğer Haberler


TYF Türkiye Yüzme Federasyonu