ULUSLARARASI PENGUIN CUP 2019 TAMAMLANDI!

11 Mart 2019 10:27
ULUSLARARASI PENGUIN CUP 2019 TAMAMLANDI!

9-10 mart 2019 tarihleri arasında  Slovenya’nın Kranj kentinde düzenlenen Uluslararası Penguin Cup’da Yüzme Milli Takımı sporcularımız Açık Yaş kategorisinde 5 Altın, 7 Gümüş, 8Bronz, Yıldızlar Kategorisinde ise 19 Altın, 22 Gümüş, 18 Bronz olmak üzere toplamda 24 Altın, 29 Gümüş, 26 Bronz madalyanın sahibi olmuştur. 

 

Müsabakaların 1. gününde madalya sahibi olan sporcularımız ve yüzmüş oldukları mesafeler ve stilleri şu şekilde:

Açık Yaş :

200m karışık bayanlar :
Ceyda Yazıcı 1.🥇
Zeynep Ağa 2.🥈

800m serbest bayanlar :

Ece Tanrıverdi 1. 🥇
Sıla Özkazanç 2.🥈
Duru Tanrıverdi 3. 🥉

100m sırtüstü bayanlar :

Sudem Denizli 2. 🥈

200m kurbağalama bayanlar :

Defne Coşkun 3.🥉

1500m serbest erkekler :

Muharrem Batu Servi 3. 🥉

4 X 100m serbest bayrak bayanlar 1.🥇

Naz Duru Kahvecioğlu
Beren Çakıroğlu
Sıla Özkazanç
Ece İmge Önal

4 X 100m serbest bayrak erkekler 2.🥈

Yiğit Ekşioğlu
Can burmaoğlu
Uygar Hephoşcan
Efe Hacısalihoğlu


Yıldızlar Kategorisi :

50m kurbağalama Bayanlar :

Yosun Hacıfazlıoğlu 1.🥇
Jesica Ela Hanley 2.🥈
Irmak Tunç 3. 🥉

50m kurbağalama erkekler :

Kaan Kara 2.🥈

50m serbest bayanlar :

Ece İmge Önal 1.🥇
Beren Çakıroğlu 3.🥉

50m serbest erkekler :

Efe Hacısalihoğlu 1.🥇
Uygar Hephoşcan 2.🥈
Yiğit Ekşioğlu 3.🥉

100m sırtüstü bayanlar :

Sudem Denizli 1.🥇
Meltem Dönmez 2.🥈

100m sırtüstü erkekler :

Utku Kurtdere 1.🥇
Yaremir Yücel 2. 🥈

200m serbest bayanlar :

Miray Abay 2.🥈
Doğanur Özgür 3.🥉

200m serbest erkekler :

Batuhan Ecrin Pınar 1.🥇
Yağız Efe Arı 3.🥉

100m kelebek bayanlar :

Zeynep Ağa 2.🥈

100m kelebek erkekler :

Mehmet Kaan Nalçacı 1.🥇
Kaan Orhan 2.🥈

200m Kurbağalama bayanlar

Defne Coşkun 1.🥇
Jesica Ela Hanley 2.🥈

200m Kurbağalama erkekler :

Mustafa Kemer 2.🥈
Görkem Sülün 3.🥉

200m Karışık bayanlar :

Ceyda Yazıcı 1.🥇
Zeynep Ağa 2.🥈

200 mt karışık erkekler :

Mustafa Sevenay 1.🥇
Yaremir Yücel 2.🥈
Umut Yıldırım 3.🥉

Müsabakaların 2. gününde madalya sahibi olan sporcularımız ve yüzmüş oldukları mesafeler ve stilleri şu şekilde:

Açık Yaş :

50m Sırtüstü bayanlar :

Meltem Dönmez 2.🥈
Göksu Doğan 3.🥉

200 mt kelebek bayanlar :

Duru Tanrıverdi 3.🥉

400m serbest bayanlar :

Sıla Özkazanç 2.🥈
Ece Tanrıverdi 3.🥉

400m karışık bayanlar :

Ceyda Yazıcı 1.🥇
Göksu Doğan 2.🥈
Defne Coşkun 3.🥉

4 X 100m karışık bayrak bayanlar 1.🥇

Meltem Dönmez
Jessica Ela Hanley
Zeynep Ağa
Ece İmge Önal

4 X 100m karışık bayrak erkek 3.🥉

Utku Kurtdere
Kaan Kara
Mehmet Kaan Nalçacı
Yiğit Ekşioğlu

Yıldızlar :

50m Kelebek erkekler :

Efe Hacısalihoğlu 1.🥇
Yiğit Ekşioğlu 2.🥈
Gökdeniz Saraçlı 3.🥉

50m Kelebek Bayanlar :

Doğa Atıcı 3.🥉

50m Sırtüstü Erkekler :

Uygar Hephoşcan 1.🥇
Kuzey Bostan 2.🥈

50m sırtüstü bayanlar :

Meltem Dönmez 1.🥇
Göksu Doğan 2.🥈

400m Serbest erkekler :

Hidayet Ege Ünal 1.🥇
Batuhan Ecrin Pınar 2.🥈
Dersu Dinç 3.🥉

400m serbest bayanlar :

Sıla Özkazanç 1.🥇
Ece Tanrıverdi 2.🥈
Doğa Nur Özgür 3.🥉

200m Kelebek Erkekler :

Mehmet Kaan Nalçacı 1.🥇
Gökdeniz Saraçlı 2.🥈
Alptuğ Ulaş 3.🥉

200m kelebek bayanlar :

Duru Tanrıverdi 1.🥇
Miray Abay 3.🥉

100m Kurbağalama Erkekler :

Kaan Kara 2.🥈
Mustafa Kemer 3.🥉

100m Kurbağalama bayanlar :

Defne Coşkun 1.🥇
Jessica Ela Hanley 2.🥈
Yosun Hacıfazlıoğlu 3.🥉

100m serbest Erkekler :

Yiğit Ekşioğlu 1.🥇
Efe Hacısalihoğlu 2.🥈

100m Serbest Bayanlar :

Beren Çakıroğlu 3.🥉

200m Sırtüstü Erkekler :

Kuzey Bostan 2.🥈
Utku Kurtdere 3.🥉

200m Sırtüstü bayanlar :

Mina Ada Solaker 3.🥉

 

Temsilcilikler

Üyelikler


Diğer Haberler


TYF Türkiye Yüzme Federasyonu 2019 | 0.07