MİLLİLERİMİZ BLACKSEA CUP YÜZME MÜSABAKALARINI BAŞARIYLA TAMAMLADI!

09 Haziran 2019 22:17
MİLLİLERİMİZ BLACKSEA CUP YÜZME MÜSABAKALARINI BAŞARIYLA TAMAMLADI!

Milli yüzücülerimiz 7-9 Haziran 2019 tarihleri arasında  Bulgaristan’ın Varna kentinde düzenlenen Blacksea cup müsabakalarını başarıyla tamamladı. Müsabakalarda mücadele eden tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının katlanarak artmasını temenni ediyoruz.

 

MÜSABAKALARIN 1. VE 2. GÜNÜNDE ELDE EDİLEN MADALYA SAYILARI ŞU ŞEKİLDE:

Açık Yaş Kategorisinde :

2 Altın - 3 Gümüş - 3 Bronz

14-15 Yaş ve 16 - 18 Yaş kategorilerinde :

8 Altın - 11 Gümüş - 4 Bronz madalya 

 

Müsabaka 1.ve 2. Gününde madalya kazanan sporcularımız ve mesafeleri :

Açık Yaş :

800 mt. Serbest Kızlar

Sıla Özkazanç 🥇
Duru Tanrıverdi 🥈

200 mt Kelebek Erkekler :

Gökdeniz Saraçlı 🥉

400 mt Bireysel Karışık Kızlar ;

Duru Tanrıverdi 🥈
Mina Ada Solaker 🥉

100 mt Sırtüstü Erkekler :

Berke Buran 🥇
İsmail Efe Abi 🥈

200 mt Sırtüstü Kızlar :

Eylül Karacaoğlan 🥉

14-15 Yaş ve 16 - 18 Yaş Kategorisi :

1500 mt serbest Erkekler :

Durukan Şahan 🥇

800 mt Serbest Kızlar :

Sıla Özkazanç 🥇
Duru Tanrıverdi 🥈

50 Mt Kelebek Erkekler :

Gökdeniz Saraçlı 🥈

50 Mt Sırtüstü Kızlar :

Eylül Karacaoğlan 🥇

50 mt Kurbağalama Erkekler

Kaan Kara 🥈

400 mt Bireysel Karışık Kızlar ;

Duru Tanrıverdi 🥈
Mina Ada Solaker 🥉

200 mt Kurbağalama Erkekler

Kaan Kara 🥇
Umut Yıldırım 🥈

100 mt Serbest Erkekler

İsmail Efe Abi 🥉

200 mt Serbest Kızlar :

Sıla Özkazanç 🥈

200 mt Kelebek Erkekler :

Alptuğ Ulaş 🥈 ( 16-18 Yaş )

Gökdeniz Saraçlı 🥇
Yağız Efe Arı 🥈
Doruk Şahan Sonar 🥉

100 mt sırtüstü erkekler :

Berke Buran 🥇 (16-18 Yaş )

İsmail Efe Abi 🥇
Kuzey Bostan 🥈

200 mt Sırtüstü Kızlar :

Eylül Karacaoğlan 🥇

200 Karışık Erkekler :

Umut Yıldırım 🥈

400 mt Serbest Erkekler :

Durukan Şahan 🥇
Yapız Efe Arı 🥈
Emir Barkan Morova 🥉

MÜSABAKALARIN 3. GÜNÜNDE ELDE EDİLEN MADALYA SAYILARI ŞU ŞEKİLDE:

Açık Yaşta Kategorisinde:

2 altın - 6 gümüş - 7 bronz

14-15 / 16-18 Yaş Kategorisi :

18 altın - 17 gümüş - 8 bronz

Müsabaka 3. Gününde madalya kazanan sporcularımız ve mesafeleri :

Açık Yaş :

400 mt Bireysel Karışık erkekler

Umut Yıldırım 🥉

200 mt Kurbağalama Kızlar :

Zeynep Aysoy 🥉

100 mt Sırtüstü Kızlar :

Eylül Karacaoğlan 🥉

200 mt sırtüstü erkekler :

Kuzey Bostan 🥈

200 mt Bireysel Karışık Kızlar :

Mina Ada Solaker 🥈

50 mt Sırtüstü Erkekler :

Berke Buran 🥈

200 Mt Kelebek Kızlar :

Duru Tanrıverdi 🥉


14-15 Yaş / 16 - 18 Yaş Kategorisi :

50 mt Serbest Erkekler :

Ozan Tan Ertan 🥈

50 mt Kelebek Kızlar :

Ceyda Yazıcı 🥇

50 mt Sırtüstü Erkekler :

Berke Buran 🥇 ( 16-18 Yaş )

Kuzey Bostan 🥇

400 mt Bireysel Karışık Erkekler :

Umut Yıldırım 🥇

200 mt Kurbağalama Kızlar :

Zeynep Aysoy 🥇

100 mt Kurbağalama erkekler :

Kaan Kara 🥇

200 mt Sırtüstü Erkekler :

Kuzey Bostan 🥇
İsmail Efe Abi 🥈

200 mt Kelebek Kızlar :

Duru Tanrıverdi 🥇

200 mt Serbest erkekler :

Yağız Efe Arı 🥈
Emir Barkan Morova 🥉

100 mt kelebek Erkekler :

Gökdeniz Saraçlı 🥈
Doruk Şahan Sonar 🥉

100 mt sırtüstü Kızlar :

Eylül Karacoğlan 🥇
Mina Ada Solaker 🥈

200 mt Bireysel Karışık Kızlar :

Mina Ada Solaker 🥈
Ceyda Yazıcı 🥉

400 mt Serbest Kızlar :

Sıla Özkazanç 🥇
Zeynep Aysoy 🥉

Temsilcilikler

Üyelikler


Diğer Haberler


TYF Türkiye Yüzme Federasyonu 2019 | 0.08